Szkolenie Startowe

Co to jest Running Start Training – Szkolenie Startowe?

Większość szkoleń odbywa się w klasie, w formalnym środowisku nauczania, gdzie poznajesz podstawowe i zaawansowane techniki wykorzystywania oprogramowania CAD, CAM lub BIM. Ale co się dzieje w tydzień po lub miesiąc później, kiedy trzeba zmierzyć się z nowymi umiejętnościami w pracy  dla klienta, z końcowym terminem realizacji projektu?

  • Czy pamiętasz wszystko, czego się nauczyłeś?
  • Czy jesteś pewny, że możesz używać tego oprogramowania do najlepszych praktyk?
  • Czy korzystasz z  trenera?
  • Czy jesteś zadowolony, że efektywnie używasz oprogramowania?

Jeśli odpowiedziałeś „nie” na którekolwiek z tych pytań, powinieneś rozważyć pakiet uruchomieniowego szkolenia startowego. Uruchomienie szkolenia Start umożliwia szkolenie i pracę nad projektem, dzięki czemu jeden z naszych doświadczonych trenerów dołączy Twój projekt do uzgodnionego czasu.

Zasadniczo jesteśmy po to, aby  stworzyć  pomost pomiędzy twoją nauką a pracą. Naszym zadaniem jest wspierać, trenować i być mentorem, aby zapewnić Ci prawidłowe i efektywne wykorzystanie Twojej wiedzy w Twoim projekcie.

Chcemy zapewnić, że zastosujesz najlepsze praktyki i wykorzystasz cały potencjał oprogramowania. Chociaż pomożemy Ci w Twoim projekcie, zdobędziemy też kluczową wiedzę na temat Twoich prac, które umożliwią nam zaproponowanie sposobów wykorzystania technologii w celu lepszego zaangażowania klientów lub zwiększenia wydajności wewnątrz jednostek biznesowych.

Zapoznaj się z naszą biblioteką usług startowych

(kliknij w obrazek po więcej informacji)