Usługi

Usługi doradcze i konsultingowe

Pomagamy Państwu dostarczając kompleksowe usługi CAD, CAM i BIM. Grupa usług Man and Machine obejmuje zespół konsultingowy, który zapewnia właściwe rozwiązania, a nasi pracownicy działu technicznego pomagają  je wdrożyć.  Jako wiodący Platinum Autodesk Partner jesteśmy wiarygodni , posiadamy również 750 pracowników w całej Europie, aby zapewnić optymalne wykorzystanie oprogramowania. Ponadto oferujemy rozwiązania i usługi na platformach Ecodomus. Rozwijamy również własne oprogramowanie (sprawdź), zapewniając właściwe rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby biznesowe.

Man and Machine oferuje kompleksową usługę wsparcia, aby zapewnić Ci maksymalny czas pracy i dostępność aplikacji CAD i zarządzania dokumentacją. Nasze usługi wsparcia obejmują usługi wsparcia technicznego TechCare, usługi subskrypcji Autodesk i dostawców, zarządzanie danymi, uruchamianie, pakiet TechCare Engineering Pack i wiele innych. Naszym celem jest wspieranie przez cały okres użytkowania oprogramowania CAD, CAM i BIM.

Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie projektów i systemów produkcyjnych. Więc kiedy systemy się skończą, rozumiemy wpływ, jaki może mieć to na Twoją firmę i utratę wydajności. Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań w rozwiązywanie problemu, zapewniając najlepszą obsługę klienta w tej branży.

Jeśli masz poważne problemy, które wymagają szybkiego rozwiązania, w  naszym dziale techniczny zatrudniamy profesjonalnych, doświadczonych inżynierów. Oczekujemy od nich:

  • Bycia krytycznym myślicielem
  • Bycia rozwiązywaczami problemów
  • Rozwiązania Twoich problemów

Man and Machine stosuje zdyscyplinowane podejście do swoich projektów, podejmując fazy planowania, projektowania, wdrażania, eksploatacji i optymalizacji w ramach cyklu życia projektu. W obrębie każdej fazy Man and Machine oferują szereg usług, dzięki którym elementy usług mogą być łączone w celu zapewnienia rozwiązania Twoich niestandardowych potrzeb. Nasze usługi konsultingowe są rozpowszechnione we wszystkich branżach i zawierają doradztwo BIM, doradztwo w zakresie produkcji, doradztwo w zakresie wirtualnej rzeczywistości i doradztwo w zakresie zarządzania danymi.

Często nasze projekty doradcze wymagają kompleksowej oceny obecnego stanu, w którym pomożemy Ci określić przyszły stan najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom biznesowym. Często jest to osiągnięcie pożądanego stanu, który w jakiś sposób poprawia proces przepływu pracy. Automatyzacja procesu często łączy się z:

  • Zdolnościami projektanta do syntezy informacji
  • Zarządzaniem produkcją / konstrukcją i projektowaniem / budowaniem / produkcją
  • Nowymi technologiami informacyjnymi

Niezależnie od tego, czy mówimy o inicjatywach Przemysł 4.0 w zakresie wytwarzania lub przetwarzania danych cyfrowych, używając modelowania informacji budowlanych (BIM), oferujemy pogłębioną wiedzę z dziedziny techniki i technologii oraz opracowujemy rozwiązania, które wpływają na wynik.