Przemysł

Rozwiązania dla przemysłu dla…

(kliknij w obrazek po więcej informacji)

Maszyny Przemysłowe

Inżynieria Elektryczna

Konstrukcje blachowe

Produkty Budowlane

Usługi przemysłowe

Jako wiodący dostawca rozwiązań dla przemysłu wytwórczego, Man and Machine oferuje kompletny pakiet oprogramowania, sprzętu i usług, zaprojektowany tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Przemysł wytwórczy musi stale dostosowywać się do zmian, wynikających z niedoboru umiejętności pracowników, rosnących dochodów, standardów środowiskowych, zielonej rewolucji, gospodarek wschodzących, postępu technicznego, zmian demograficznych oraz stylu życia. Niedawne pojawienie się koncepcji Modelowania Informacji o Budynkach (BIM) w przemyśle wpłynęło również na Twoją branżę. Nasze rozwiązania produkcyjne będą tu pomocne.

Jeśli jesteś wystarczająco elastyczny, aby reagować na te zmiany, stajesz się silniejszy. Ponowne skalowanie zdolności produkcyjnych, wyrównywanie siły roboczej i zarządzanie kosztami są kluczowymi atutami producentów osiągających sukces, podobnie jak innowacje w dziedzinie badań i rozwoju,  bliskie relacje z klientami i zdobywanie nowych klientów i rynków. Automatyzacja projektowania, prototypowania, produkcji i obsługi technicznej jest podstawą oferowanych przez nas rozwiązań takich jak customX, HSM, hyperMILL oraz Inventor i-logic. Teraz masz możliwość  posiąść rozwiązania, które automatycznie tworzą listy materiałowe, budują  modele 3D na podstawie prostych danych od klienta przeglądającego stronę internetową, a nawet automatycznie generują programy dla maszyn CNC.

Korzystanie z naszych rozwiązań do modelowania 2D/3D, wizualizacji i animacji, symulacji oraz zaawansowanych rozwiązań do zarządzania dokumentacją może  pomóc w dostarczeniu  lepszych modeli, zwiększaniu przychodów klientów, poprawieniu wydajności produkcji i wspieraniu całego cyklu życia produktu.

  • Ocena przemysłu
  • Produkty konfigurujące,  zbudowane na platformach takich jak customX i Autodesk Configurator 360
  • Automatyczne generowanie modeli 3D i ofert sprzedaży
  • Tworzenie systemu rysunków produkcyjnych i dokumentacji konserwacyjnej
  • Zintegrowane i obsługiwane platformy CAD / CAM, które automatycznie generują kod CNC

Konfiguratory  produktów to doskonałe sposoby podejścia do automatyzacji  przepływów pracy projektowo-produkcyjnych. Poprzez zastosowanie prostych interfejsów internetowych można parametrycznie tworzyć modele 3D, podręczniki operacyjne i podręczniki użytkownika, wyodrębniać listy materiałów i mieć aktualne ceny. Możesz nawet posunąć się do tego, aby kody CNC zostały wygenerowane automatycznie z danych uzyskanych ze sieci WWW.

Korzystanie z produktów firmy Autodesk, takich jak HSMWorks, Inventor HSM, Fusion 360 i Powermill oraz HyperMILL z firmy Openmind umożliwia kompletne dopasowanie do Twoich  2.5, 3, 3 + 2 i 5 osiowych wymagań.

Konfiguruj i obserwuj model i zmianę ceny

(kliknij w obrazek, aby obejrzeć video)

Przekazywanie mocy za pomocą Inventor Design Accelerator

Modelowanie dowolnej formy w Fusion 360

Symulacja i Testowanie z Fusion 360

Rozwiązania dla przemysłu