Szkolenia

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk: trenerzy CAD, CAM i BIM

Sprawdź i dopasuj do siebie szkolenie

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk z trenerami CAD, CAM i BIM. Sprawdź cykl naszych szkoleń, aby znaleźć najnowsze kursy.

Informacja dotycząca COVID -19

Nawiązując do powstałej sytuacji związanej z pandemią COVID -19, od 16 marca 2020r. wszyscy pracownicy firmy Man and Machine Software Sp. Z o.o. pracowali w trybie zdalnym. Okoliczności te wymusiły zmianę charakteru i miejsca pracy. Pragniemy jednak z radością poinformować , iż sytuacja ta uległa zmianie i przeszliśmy na hybrydowy tryb pracy i nasze sale szkoleniowe są ponownie dla Państwa otwarte! Zmiana ta oznacza, że oprócz szkoleń zdalnych (które nadal będą odbywać się w tej formie) będzie można skorzystać ze szkoleń stacjonarnych – w siedzibie naszej firmy lub w wybranym przez Państwa miejscu. Zapewniamy, iż ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z naszych szkoleń było w każdym stopniu bezpieczne oraz sterylne, tak by nic nie zagrażało temu co najważniejsze, czyli Państwa zdrowiu! Zakres szkoleń oraz omawiany materiał pozostaje bez zmian. Możemy również, ustalić z Państwem indywidualny program i dogodne terminy takiego szkolenia. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin!

Orange line_3

Poznaj nasze szkolenia

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Man and Machine to miejsce, w którym możesz uczyć się od ekspertów z branży, zdobyć kwalifikacje projektowe i upewnić się, że każda Twoja inwestycja w obszarze CAD wykorzysta pełen swój potencjał. Jeśli szukasz poprawy efektywności projektu, zmniejszenia kosztów i szybszego wprowadzenie produktów lub infrastruktury na rynek, indywidualne podejście specjalistów Man and Machine pomoże Ci zdobyć przewagę konkurencyjną oraz wykorzystać własne doświadczenie i nowe umiejętności do zwiększenia wydajności pracy i innowacyjności Twojego biznesu.

Oferujemy szeroki zakres certyfikowanych szkoleń Autodesk 2D i 3D CAD, CAM i BIM, od podstawowych szkoleń po zaawansowane koncepcje modelowania, analizy, produkcji czy budowy,  dla nowych i zaawansowanych użytkowników programów CAD Autodesk w zakresach standardowych oraz dedykowanych – dostosowanych tematycznie do indywidualnych potrzeb. Oprócz szkoleń w siedzibie ośrodka realizujemy szkolenia u naszych Klientów, a na życzenie również w wynajętych ośrodkach konferencyjnych i wypoczynkowych.  Oprócz specjalistycznych szkoleń z zakresu oprogramowania Autodesk organizujemy również bezpłatne warsztaty lub pokazy całodzienne dla  profesjonalistów dotyczące nowości lub wybranych aspektów oprogramowania Autodesk wraz z praktycznym ich wykorzystaniem. Proponujemy również szkolenie techniczne prowadzone przez Internet (webcasty).

Wszystkie kursy Autodesk  są prowadzone za pomocą oficjalnych szkoleniowych programów Autodesk. Man and Machine Software jest  Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk (ATC) i zatwierdzonym Centrum Certyfikacji, które umożliwiają otrzymanie uznanej akredytacji branżowej, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości edukacji, jaką otrzymuje uczestnik.

Realizujemy również szkolenia CAD dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Dowiedz się więcej o dofinansowaniu szkoleń.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń i chcesz skorzystać z dofinansowania, skontaktuj się z nami w celu dopasowania szkoleń do Twoich potrzeb i ustalenia terminu realizacji. Kontakt

Orange line_3

Man and Machine posiada Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0., który pozwala nam na realizację szkoleń dofinansowanych z Funduszy Europejskich za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, serwisu prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu szkoleń

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami dofinansowanymi, skontaktuj się z nami. Tel. 42 291 33 33, handlowy@mum.pl, szkolenia@mum.pl

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Orange line_3

Opinie uczestników

Przemek W. (szkolenie AutoCAD Stopień I i AutoCAD Stopień II) „Bardzo dobre materiały, wysoki poziom wiedzy prowadzącego, profesjonalne prowadzenie szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Szkolenie w miłej i odpowiedniej atmosferze pełnej profesjonalizmu, konkretne odpowiedzi na pytania.”

Artur P. (szkolenie Autodesk Inventor Stopień I) „Szkolenie od praktycznej strony pokazuje możliwości rozwiązania różnych problemów.”

Tomasz L. (szkolenie Autodesk Vault Workgroup): „Dzięki udziałowi w szkoleniu zdobyłem umiejętności potrzebne na moim stanowisku pracy.”

Orange line_3

Nasz program szkoleniowy BIM Ready to unikalna, ogólnoeuropejska oferta, dostępna we wszystkich oddziałach Man and Machine w całej Europie, zapewniająca spójne wiadomości i standardy szkoleń. Jest on dostosowany do programu akredytacji i certyfikacji buildingSMART (wkrótce zostanie uruchomiony) i zapewnia profesjonalny rozwój, aby stać się projektantem BIM, koordynatorem BIM lub menedżerem BIM.


Kliknij tutaj po więcej informacji.

Orange line_3

Szkolenia z oprogramowania Autodesk

Revit
Profesjonalne szkolenia z Autodesk Revit dla architektów, konstruktorów i inżynierów MEP BIM

Inventor
Przeszkolisz się w stopniu podstawowym , zaawansowanym, konstrukcjach blachowych lub analizie MES

AutoCAD
Zbuduj swoją wiedzę w zakresie projektowania 2D, 3D podczas standardowego kursu lub oferty na zamówienie

Factory Design Suite
Dowiesz się, jak zaprojektować zakład produkcyjny, linię technologiczną czy wyposażenie fabryki

Vault
Zrozumiesz, jak korzystać z Vault w celu konsolidacji i bezpiecznej organizacji informacji o produkcie.

3DS Max
Nauczysz się, jak wykorzystać tę wiodącą platformę do wizualizacji, animacji i dynamicznego renderingu

Symulacje
Zrozumiesz podstawowe zasady CFD, analizy przenikania ciepła i dynamicznej symulacji oraz FEA.

Inne szkolenia z obszaru BIM

Pomożemy Ci zrozumieć, jak wdrożyć wiodącą na świecie platformę oprogramowania BIM dla FM.

Orange line_3

Szkolenie Startowe

Szkolenie Startowe jest tak zaprojektowane, aby pomóc uczestnikom zoptymalizować naukę w klasie. Uważamy, że w większości przypadków szkolenie w klasie jest tylko początkiem procesu uczenia się. Aby w pełni docenić i wykorzystać wiedzę zdobytą w swoich projektach, jest kluczowym elementem procesu uczenia się. Proces przechodzenia obejmuje trzy elementy nauki:

Edukacja: Formalne szkolenie w klasie

Ekspozycja: kiedy masz okazję do korzystania z nauki

Doświadczenie: zdarza się to w miarę upływu czasu, gdy wykorzystujesz swoje doświadczenia do coraz większej liczby projektów.

Szkolenie zostało zaprojektowane w celu zlikwidowania przepaści między treningiem a pracą. Dostarczymy bogate doświadczenie inżynierskie z branży, pomagając Ci w tworzeniu projektów i upewnieniu się, że zastosujesz zasady najlepszych praktyk, których nauczyłeś się podczas szkoleń. Naszym celem jest optymalizacja szkoleń i zapewnienie, że zastosujesz je do swoich projektów, aby osiągnąć najlepszy wynik projektu.

Kiedy zastosujesz wiedzę zdobytą na szkoleniu w swoich projektach, przyspieszysz projekty, przekroczysz wyznaczone terminy i osiągniesz poprawę w samym projekcie i efektywności projektowania.

Każdy program startowy jest specyficzny i dostosowany do Twoich wymagań. Jeśli chcesz otrzymywać więcej informacji lub ofertę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu internetowego lub zadzwoń do nas pod numer 0 42 291 33 03 lub wyślij zapytanie na adres szkolenia@mum.pl.

Biblioteka Usług