Szkolenia

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk z trenerami wyspecjalizowanymi w obszarach CAD, CAM i BIM. Sprawdź harmonogram szkoleń, aby znaleźć najnowsze kursy.

Orange line_3

Poznaj nasze szkolenia

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Man and Machine to miejsce, w którym możesz uczyć się od ekspertów z branży, zdobyć kwalifikacje projektowe i upewnić się, że każda Twoja inwestycja w obszarze CAD wykorzysta pełen swój potencjał. Jeśli szukasz poprawy efektywności projektu, zmniejszenia kosztów i szybszego wprowadzenie produktów lub infrastruktury na rynek, indywidualne podejście specjalistów Man and Machine pomoże Ci zdobyć przewagę konkurencyjną oraz wykorzystać własne doświadczenie i nowe umiejętności do zwiększenia wydajności pracy i innowacyjności Twojego biznesu.

Oferujemy szeroki zakres certyfikowanych szkoleń Autodesk 2D i 3D CAD, CAM i BIM, od podstawowych szkoleń po zaawansowane koncepcje modelowania, analizy, produkcji czy budowy,  dla nowych i zaawansowanych użytkowników programów CAD Autodesk w zakresach standardowych oraz dedykowanych – dostosowanych tematycznie do indywidualnych potrzeb. Oprócz szkoleń w siedzibie ośrodka realizujemy szkolenia u naszych Klientów, a na życzenie również w wynajętych ośrodkach konferencyjnych i wypoczynkowych.  Oprócz specjalistycznych szkoleń z zakresu oprogramowania Autodesk organizujemy również bezpłatne warsztaty lub pokazy całodzienne dla  profesjonalistów dotyczące nowości lub wybranych aspektów oprogramowania Autodesk wraz z praktycznym ich wykorzystaniem. Proponujemy również szkolenie techniczne prowadzone przez Internet (webcasty).

Wszystkie kursy Autodesk  są prowadzone za pomocą oficjalnych szkoleniowych programów Autodesk. Man and Machine Software jest  Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk (ATC) i zatwierdzonym Centrum Certyfikacji, które umożliwiają otrzymanie uznanej akredytacji branżowej, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości edukacji, jaką otrzymuje uczestnik.

Realizujemy również szkolenia CAD dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Dowiedz się więcej o dofinansowaniu szkoleń.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń i chcesz skorzystać z dofinansowania, skontaktuj się z nami w celu dopasowania szkoleń do Twoich potrzeb i ustalenia terminu realizacji.

Orange line_3

Man and Machine posiada Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0., który pozwala nam na realizację szkoleń dofinansowanych z Funduszy Europejskich za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, serwisu prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu szkoleń

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami dofinansowanymiskontaktuj się z nami. Tel. +48 607616969, handlowy@mum.pl, szkolenia@mum.pl

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Orange line_3

Opinie uczestników

Ireneusz MarczyńskiDirector / UK

„(…) Podsumowując ubiegłotygodniowe szkolenie w Man and Machine Software, muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Spośród wielu szkoleń, które odbyłem wyróżniło się ono kompetencją i fachowym podejściem do zagadnień związanych z BIM. Zakres omawianych tematów był bardzo szeroki i wyczerpujący, a forma przekazywanych wiadomości i język przystępny dla każdego. ”

Monika Piątkiewicz – Project Manager

Szkolenie BIM Manager – zarządzanie BIM zostało profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Prowadząca szkolenie Joanna Grafka poza przekazywaniem wiedzy teoretycznej przytaczała konkretne przykłady z pracy przy projektach, co sprzyjało lepszemu zrozumieniu zagadnień i celowości ich wprowadzania. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymali staranie przegotowane materiały, ułatwiające samodzielną pracę już po szkoleniu. Szkolenie zdecydowanie spełniło moje oczekiwania.”

Orange line_3

Nasz program szkoleniowy BIM Ready to unikalna, ogólnoeuropejska oferta, dostępna we wszystkich oddziałach Man and Machine w całej Europie. Zakres programu zapewnia profesjonalny rozwój i pomaga obrać drogę do tego, aby stać się projektantem BIM, koordynatorem BIM lub menedżerem BIM.


Dowiedz się więcej na temat szkoleń BIM Ready klikając tutaj.

Orange line_3

Szkolenia z oprogramowania Autodesk

Revit
Profesjonalne szkolenia z Autodesk Revit dla architektów, konstruktorów i inżynierów MEP BIM

Inventor
Przeszkolisz się w stopniu podstawowym , zaawansowanym, konstrukcjach blachowych lub analizie MES

AutoCAD
Zbuduj swoją wiedzę w zakresie projektowania 2D, 3D podczas standardowego kursu lub oferty na zamówienie

Factory Design Suite
Dowiesz się, jak zaprojektować zakład produkcyjny, linię technologiczną czy wyposażenie fabryki

Vault
Zrozumiesz, jak korzystać z Vault w celu konsolidacji i bezpiecznej organizacji informacji o produkcie.

3DS Max
Nauczysz się, jak wykorzystać tę wiodącą platformę do wizualizacji, animacji i dynamicznego renderingu

Symulacje
Zrozumiesz podstawowe zasady CFD, analizy przenikania ciepła i dynamicznej symulacji oraz FEA.