Factory Design

Szkolenie Autodesk Factory Design

Autodesk Factory Design – Szkolenie przekrojowe

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich projektantów i kierowników zakładów produkcyjnych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat produktów oraz dodatkowych funkcji usprawniających pracę w AutoCAD i Inventor. Warunkiem udziału jest znajomość podstaw AutoCAD / Inventor.
Szkolenie to zawiera omówienie wybranych narzędzi dostępnych w kolekcji, potrzebnych do projektowania zakładu produkcyjnego, linii technologicznych oraz pozostałego wyposażenia fabryki.
Dzięki szkoleniu uczestnicy będą mogli poznać wybrane elementy składowe kolekcji. Autodesk Factory Design Utilities zwiększa możliwości programu AutoCAD oraz Inventor o korzyści płynące z Cyfrowego Prototypowania Fabryk – dzięki czemu możliwe jest ograniczenie czasu potrzebnego na przygotowanie projektu i wykorzystanie go na optymalizację i wizualizację planów linii produkcyjnych i całych zakładów produkcyjnych.

Kluczowe tematy

  • Środowisko planowania wizualnego 2D i 3D
  • Kreator wyposażenia zakładów produkcyjnych
  • Obszerna biblioteka obiektów wyposażenia zakładu produkcyjnego
  • Usługi w chmurze
  • Elementy składowe pakietu
  • Wydajne projektowanie zakładu produkcyjnego
  • Wizualizacja i analiza trójwymiarowego planu zakładu

Czas trwania – ok. 3 dni – Zakres kursu i tematy zajęć dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Następny krok– kurs dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta


Uczestniczenie w szkoleniach jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy jak i jej pracownika, dlatego zajrzyj już teraz do naszej oferty szkoleniowej i wybierz coś dla siebie!

Odwiedź nas też w innych miejscach! 🙂