Man and Machine

Rozwiązania Man and Machine

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi programistycznemu, nasze produkty są tak zaprojektowane, aby optymalizować wydajność i efektywność.

Korzystając z pakietu BIM Booster, ecscad lub MapEdit, użytkownik otrzymuje  oprogramowanie, które pomaga zespołowi projektantów spędzać więcej czasu na projektowaniu i innowacji. Poprzez Hypermill koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań i strategii obróbki, które umożliwią Ci jak najlepsze wykorzystanie swoich centrów CNC. Wreszcie, dostarczając rozwiązanie customX, staramy się  pomóc w zautomatyzowaniu procesu produkcyjnego, a  poprzez nasz produkt PDM Pinpoint pomagamy optymalizować i zarządzać Twoimi danymi projektowymi.

BIM Booster oferuje dodatkową funkcjonalność dla programu Revit w postaci wtyczki. Obejmuje funkcję „Biblioteki i projekty”, która pomaga w organizacji danych projektowych, co eiminuje potrzebę spędzania niezliczonych godzin w poszukiwaniu informacji. „Dynamiczna funkcja” konwertuje okno dialogowe przeglądarki i palety właściwości w mniejsze ikony, co umożliwia projektantowi zwiększenie powierzchni roboczej. Dodatkowo pakiet BIM Booster dodaje funkcjonalność do raportowania z programu Revit do arkusza kalkulacyjnego z możliwością wczytania zmian oraz narzędzia do rysowania w 2D i 3D.

MapEdit jest elastyczną „wyszukiwarką” dla systemów informacji geograficznej. Możesz przechwytywać i modyfikować dane geodezyjne przez Internet i Intranet – szybko, bezpiecznie i łatwo. Oprogramowanie jest zoptymalizowane dla programu AutoCAD Map 3D, ale działa również z wieloma innymi systemami GIS. MapEdit można skonfigurować tak, aby Twoi pracownicy widzieli tylko potrzebne im informacje. Dostosowanie konfiguracji w ten sposób poprawia czas adopcji systemu i zwiększa wydajność.

customX  jest wyrafinowanym narzędziem opartym na Inventor do konfiguracji produktu, które pomaga zautomatyzować proces tworzenia informacji dla dokumentacji produkcyjnej. Za pomocą menu opartego na regułach można osiągnąć ogromne oszczędności czasu przy opracowywaniu informacji o produkcji. Menu można używać do konfigurowania nowego produktu wariantowego i automatycznie tworzyć modele 3D oraz rysunki 2D, a także inne istotne informacje dotyczące specyfikacji i produkcji.

Dzięki hiperMILL można zaprogramować zarówno proste  jak i złożone geometrie. Elementy  mogą być obrabiane w jednej konfiguracji dzięki szerokiej gamie strategii obróbki. Zalety: ciągłe i bardziej wydajne procesy, skrócenie czasu przetwarzania i wyższa niezawodność. Ponadto hyperMILL oferuje kilka opcji automatycznego programowania, redukując czas cyklu maszyny i optymalizując procesy.

eXs – oprogramowanie dla inżynierów zajmujących się sterowaniem elektrycznym, przeznaczone do planowania i dokumentowania urządzeń elektrotechnicznych. Zawiera zestaw funkcji, które pomagają projektantom tworzyć szybko precyzyjne schematy układu sterowania dla szerokiego zakresu projektów od prostych mechanizmów sterowania silnikami do całych zakładów produkcyjnych. Zautomatyzowane zadania, obszerne biblioteki symboli elektrycznych, automatyczne sprawdzanie błędów, automatyczne generowanie raportów oraz zaawansowane narzędzia do edycji bazy danych pomagają ograniczyć błędy i produkować dokumentację elektryczną w ułamku czasu.

Pinpoint jest idealną platformą do łączenia systemów Autodesk Vault z systemami ERP, a jednocześnie zwiększa wydajność środowiska Vault. Dzięki ścisłej integracji systemu CAD (Inventor), Vault i Pinpoint za pośrednictwem modułu eXchange, modemu serwera i migracji można uzyskać potężny zestaw narzędzi do konfigurowania i administrowania systemem zarządzania danymi. System ten  dodaje znaczną wartość do środowiska Vault, dodając automatyzację zadań, prosty w obsłudze interfejs użytkownika i skalowalne narzędzia do szybkiego wdrażania, aby zapewnić kompletną platformę PDM.