Manipulatory 3D

Manipulatory 3D w Man and Machine

W ofercie Man and Machine znajdują się manipulatory i myszy firmy 3D Connexion, które obsługują ponad 100 aplikacji, w tym również Autodesk.


SpaceMouse Pro

Zaawansowana nawigacja 3D dla profesjonalistów.

SpaceMouse Pro jest jednym z najbardziej popularnych modeli wśród profesjonalnej linii myszek 3D firmy 3Dconnexion. Charakteryzuje się pełnowymiarowym kształtem, wygodnym, pokrytym profesjonalnym materiałem miejscem na nadgarstek, w pełni programowalnymi klawiszami funkcjonalnymi, które zapewniają dostęp do komend aplikacji, klawiszami szybkiego widoku i klawiszami pomocniczymi klawiatury. W tym czasie praktyczny wyświetlacz cyfrowy zapewnia dodatkowe wsparcie na ekranie monitora.

 • Zaawansowana nawigacja 3D
 • Klawisze szybkiego widoku
 • Zaawansowany ergonomiczny kształt
 • Inteligentne klawisze funkcyjne
 • Inteligentne klawisze funkcyjne
 • Wirtualny wyświetlacz
 • Klawisze pomocnicze klawiatury
 • Wirtualna klawiatura numeryczna


SpaceMouse Pro Wireless

Bezprzewodowa wydajność 3D dla profesjonalistów

Doskonała nawigacja 3D. Profesjonalna wydajność. Ergonomia światowej klasy. Dwumiesięczna żywotność baterii. Technologia bezprzewodowa.

Doskonała nawigacja 3D – zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów CAD, opatentowany drążek kontrolera, wykorzystujący technologię sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D.

Funkcja bezprzewodowa – Stosowana technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym.

Profesjonalna wydajność – Mysz automatycznie rozpoznaje środowisko aplikacji i przypisuje odpowiednie polecenia do czterech klawiszy funkcyjnych.

Menu ekranowe – wyświetla wygodne przypomnienia poleceń przypisanych do inteligentnych klawiszy funkcyjnych.

Klawisze pomocnicze – Wygodnie umieszczone klawisze pomocnicze klawiatury zapewniają szybki i wygodny dostęp do funkcji Control, Shift, Alt i Esc.

SpaceMouse Enterprise

Stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów CAD.

Najlepsi nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Czołowe światowe firmy wymagają najwyższej wydajności od swoich zespołów projektowych. Nie mogą pozwolić sobie na niewykorzystane szanse lub zmniejszoną wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj nową mysz 3D firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise.

 • Szybkie projektowanie, lepsze zrozumienie modelu 3D – technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.
 • Szybkie i wydajne modelowanie w 3D – błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski funkcyjne automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska.

SpaceMouse Wireless

Nowoczesne miejsce pracy inżyniera stało się bardziej zróżnicowane, elastyczne i mobilne. Niezależnie od tego, czy przeglądasz rysunki 3D z kolegami, czy przedstawiasz pomysły na projekt na spotkaniu z klientem, SpaceMouse Wireless oferuje funkcje umożliwiające efektywną nawigację w aplikacjach 3D w dowolnym miejscu.

 • Naturalna nawigacja w świecie 3D
  Opatentowany przez 3Dconnexion czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) został zaprojektowany specjalnie w celu manipulowania cyfrowymi modelami lub pozycjami kamery w aplikacjach CAD.
 • Niezawodna łączność
 • Czujnik wykorzystujący technologię sześciu stopni swobody ruchu został połączony z bezprzewodową technologią 2.4 GHz oraz akumulatorem, by zagwarantować niezawodność urządzenia przewodowego.
 • Łatwość użycia
  Każdy z dwóch przycisków SpaceMouse Wireless otwiera menu radialne 3Dconnexion. Zapewnia ono bezpośredni dostęp do 8 ulubionych poleceń aplikacji.

SpaceMouse Compact

SpaceMouse Compact  to nowy podstawowy model myszy 3D o klasycznym, kompaktowym kształcie i wygodniejszych w użyciu przyciskach. Idealne rozwiązanie dla osób, które szukają intuicyjnego, precyzyjnego i wydajnego sposobu nawigacji w środowisku 3D w aplikacjach CAD.

CadMouse

Pierwsza na świecie mysz komputerowa dedykowana dla specjalistów CAD.

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD. Zapomnij o ciągłym klikaniu kółka myszy i zacznij cieszyć się precyzją i komfortem dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu oraz dedykowanemu przyciskowi środkowemu. Przejmij pełną kontrolę przy użyciu adaptacyjnego kółka do przewijania. Będziesz się dziwić, że praca bez inteligentnej funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

CadMouse Wireless

Pierwsza bezprzewodowa mysz zaprojektowana dla profesjonalistów CAD.

Mysz CadMouse Wireless firmy 3Dconnexion dedykowana jest dla mobilnych stacji roboczych jako profesjonalne narzędzie o doskonałych parametrach, precyzji i komforcie pracy w aplikacjach CAD. Jest to kompaktowa mysz bezprzewodowa z precyzyjnym energooszczędnym czujnikiem optycznym o rozdzielczości 7200 dpi i czasem pracy akumulatora do 2 miesięcy.

CADMouse Pro Wireless

CadMouse Pro Wireless to pełnowymiarowa mysz zaprojektowana specjalnie dla nowoczesnego profesjonalisty CAD. Urządzenie zapewnia doskonałą ergonomię pracy, posiada dedykowany przycisk środkowy, czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości oraz wbudowany akumulator o żywotności do trzech miesięcy użytkowania między ładowaniami*. Z trwałością przewidzianą na 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless jest podstawą każdego zestawu narzędzi dla specjalisty CAD.

CADMouse Pro Wireless Left NOWOŚĆ

CadMouse Pro Wireless Left to idealne narzędzie zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).
CadMouse Pro Wireless Left to odbicie lustrzane myszy CadMouse Pro Wireless, ergonomicznie dostosowane do lewej dłoni. Jej nachylony kształt pozwala na optymalną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości ze dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless Left będzie podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

CADMouse Pad

Podkładka pod mysz CadMouse Pad to idealne rozwiązanie gwarantujące precyzyjne i płynne ruchy bez względu na organizację miejsca pracy. Powierzchnia o niskim tarciu zoptymalizowana pod kątem naszych czujników oraz trójwarstwowa konstrukcja zapewniająca stabilność to gwarancja doskonałych efektów w pracy.

CADMouse Pad Compact

Podkładka pod mysz CadMouse Pad Compact po wymiarach 250 x 250 mm ma odpowiednią wielkość dla standardowych stanowisk pracy, a jednocześnie  jest na tyle mała, że może być częścią zestawu mobilnego.

Więcej informacji o manipulatorach 3Dconnexion i ich parametrach znajdziesz na stronie 3dconnexion lub w Ulotce.

Jeśli chciałbyś porozmawiać z naszym zespołem o konfiguracji, zakupie lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, zadzwoń pod numer 42 291 33 33, wyślij zapytanie na adres handlowy@mum.pl lub wypełnij formularz ofertowy.