Slider-manipulatory 3D

Manipulatory 3D w Man and Machine

W ofercie Man and Machine znajdują się manipulatory i myszy firmy 3D Connexion, które obsługują ponad 100 aplikacji, w tym również Autodesk.

Space Navigator

SpaceNavigator, zapewnia naturalną i intuicyjną pracę z obiektami w środowisku 3D najbardziej popularnych i rozbudowanych aplikacji 3D. Do dziś zaawansowane techniki pracy z obiektami trójwymiarowymi 3D były dostępne jedynie dla zawodowych projektantów. Wraz z wprowadzeniem modelu SpaceNavigator, technologia 3D została udostępniona architektom, artystom, studentom oraz każdemu, kto chce się cieszyć pracą z obiektami 3D. SpaceNavigator pozwala na jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych. Dwa programowalne przyciski umożliwiają przypisanie do nich funkcji ulubionej aplikacji. Dzięki małym rozmiarom, SpaceNavigator z łatwością zmieści się na biurku.

 


Space Navigator for Notebooks

Wykorzystując urządzenie o nazwie SpaceNavigator for Notebooks można zwiększyć swoją produktywność. Sześć optycznych czujników zastosowanych w urządzeniu zapewnia możliwość jednoczesnego przeglądania, powiększania i obracania modeli trójwymiarowych 3D, z możliwością jednoczesnej edycji za pomocą myszy. Praca z myszką redukowana jest o 50%, a produktywność rośnie o 30%. Mały rozmiar umożliwia jego łatwe ustawienie na stole, a dzięki małemu ciężarowi, nie przeszkadza w torbie z komputerem. Dlatego też można z niego korzystać w pracy, w domu oraz podczas podróży. Ponadto, do urządzenia dodawany jest modny futerał z włoskiej skóry, zapewniający bezpieczny transport. Osiem podświetlanych, programowalnych przycisków, umożliwia uruchamianie poleceń, z których korzysta się najczęściej w trakcie pracy z ulubionymi aplikacjami, za pomocą jednego naciśnięcia.

SpaceMouse® Wireless

Ze SpaceMouse Wireless w ręku możesz swobodnie rozwijać swą kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku. Możesz doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świeci.

 • Doskonała nawigacja w 3D
  Urządzenie umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszki.
 • Bezprzewodowa wolność
  Po raz pierwszy opatentowana przez 3Dconnexion technologia 6 stopni swobody ruchu została połączona z technologią bezprzewodową 2.4GHz firmy 3Dconnexion, by stworzyć zaawansowane urządzenie bez kabla.


SpaceMouse Pro

Zaawansowana nawigacja 3D dla profesjonalistów.

SpaceMouse Pro jest jednym z najbardziej popularnych modeli wśród profesjonalnej linii myszek 3D firmy 3Dconnexion. Charakteryzuje się pełnowymiarowym kształtem, wygodnym, pokrytym profesjonalnym materiałem miejscem na nadgarstek, w pełni programowalnymi klawiszami funkcjonalnymi, które zapewniają dostęp do komend aplikacji, klawiszami szybkiego widoku i klawiszami pomocniczymi klawiatury. W tym czasie praktyczny wyświetlacz cyfrowy zapewnia dodatkowe wsparcie na ekranie monitora.

 • Zaawansowana nawigacja 3D
 • Klawisze szybkiego widoku
 • Zaawansowany ergonomiczny kształt
 • Inteligentne klawisze funkcyjne
 • Inteligentne klawisze funkcyjne
 • Wirtualny wyświetlacz
 • Klawisze pomocnicze klawiatury
 • Wirtualna klawiatura numeryczna


SpaceMouse Pro Wireless

Bezprzewodowa wydajność 3D dla profesjonalistów

Doskonała nawigacja 3D. Profesjonalna wydajność. Ergonomia światowej klasy. Dwumiesięczna żywotność baterii. Technologia bezprzewodowa.

 • Doskonała nawigacja 3D - zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów CAD, opatentowany drążek kontrolera, wykorzystujący technologię sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D.
 • Funkcja bezprzewodowa - Stosowana technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym.
 • Profesjonalna wydajność - Mysz automatycznie rozpoznaje środowisko aplikacji i przypisuje odpowiednie polecenia do czterech klawiszy funkcyjnych.
 • Menu ekranowe - wyświetla wygodne przypomnienia poleceń przypisanych do inteligentnych klawiszy funkcyjnych.
 • Klawisze pomocnicze - Wygodnie umieszczone klawisze pomocnicze klawiatury zapewniają szybki i wygodny dostęp do funkcji Control, Shift, Alt i Esc.

SpaceMouse Enterprise

Stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów CAD.

Najlepsi nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Czołowe światowe firmy wymagają najwyższej wydajności od swoich zespołów projektowych. Nie mogą pozwolić sobie na niewykorzystane szanse lub zmniejszoną wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj nową mysz 3D firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise.

 • Szybkie projektowanie, lepsze zrozumienie modelu 3D - technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

 •  Szybkie i wydajne modelowanie w 3D - błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski funkcyjne automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska.

CadMouse

Pierwsza na świecie mysz komputerowa dedykowana dla specjalistów CAD.

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD. Zapomnij o ciągłym klikaniu kółka myszy i zacznij cieszyć się precyzją i komfortem dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu oraz dedykowanemu przyciskowi środkowemu. Przejmij pełną kontrolę przy użyciu adaptacyjnego kółka do przewijania. Będziesz się dziwić, że praca bez inteligentnej funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

 

NOWOŚĆ CadMouse Wireless

Pierwsza bezprzewodowa mysz zaprojektowana dla profesjonalistów CAD.

Mysz CadMouse Wireless firmy 3Dconnexion dedykowana jest dla mobilnych stacji roboczych jako profesjonalne narzędzie o doskonałych parametrach, precyzji i komforcie pracy w aplikacjach CAD. Jest to kompaktowa mysz bezprzewodowa z precyzyjnym energooszczędnym czujnikiem optycznym o rozdzielczości 7200 dpi i czasem pracy akumulatora do 2 miesięcy.

 

NOWOŚĆ SpaceMouse Wireless Kit

To kompletne rozwiązanie zawiera wszystko, czego potrzeba do efektywnej pracy:  bezprzewodowa mysz 3D SpaceMouse Wireless i bezprzewodowa mysz CadMouse Wireless, kompaktową podkładkę pod mysz CadMouse Pad Compact i uniwersalny odbiornik USB do bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz z maksymalnie pięcioma urządzeniami firmy 3Dconnexion.

NOWOŚĆ SpaceMouse Compact

SpaceMouse Compact  to nowy podstawowy model myszy 3D o klasycznym, kompaktowym kształcie i wygodniejszych w użyciu przyciskach. Idealne rozwiązanie dla osób, które szukają intuicyjnego, precyzyjnego i wydajnego sposobu nawigacji w środowisku 3D w aplikacjach CAD.

Więcej informacji o manipulatorach 3Dconnexion i ich parametrach znajdziesz na stronie 3dconnexion lub w Ulotce.

Jeśli chciałbyś porozmawiać z naszym zespołem o konfiguracji, zakupie lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, zadzwoń pod numer 42 291 33 33, wyślij zapytanie na adres handlowy@mum.pl lub wypełnij formularz ofertowy.

Manipulatory 3D

Updated on 2018-02-15T10:31:28+00:00, by Ewa Kuczma.