Join-Us-Header_Final-Version

Dołącz do Nas

Dołącz do naszego zespołu!

Man and Machine Software to zespół wysoce wyspecjalizowanych, pełnych pasji ludzi, którzy dostarczają swoim klientom w pełni zindywidualizowane rozwiązania z obszaru CAD.

Trzon naszej firmy stanowi kadra Specjalistów oraz Inżynierów z dużą wiedzą w obszarze profesjonalnych rozwiązań technicznych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, nasi Specjaliści z obszaru handlowego profesjonalnie doradzają naszym partnerom wyborze odpowiedniego rozwiązania CAD, a Inżynierowie zapewniają wsparcie techniczne i opiekę posprzedażową. Satysfakcja klienta i rozwiązywanie jego problemów biznesowych są motorem naszych działań.

Nasza kultura

Nie jesteśmy korporacją, lecz średniej wielkości przedsiębiorstwem, dlatego możesz liczyć u nas na zdrowe zasady współpracy, oparte na wzajemnej pomocy, wymianie wiedzy i doświadczenia. Nie rywalizujemy ze sobą, lecz wspieramy w doborze najlepszych rozwiązań dla naszych partnerów biznesowych. Nasza struktura organizacyjna jest raczej płaska, dzięki czemu możemy budować bardziej przyjacielskie relacje oraz rozwijać szeroko swoje kompetencje. Nie zapominamy jednak o awansach – doceniamy zaangażowanie oraz wyniki naszych pracowników!

Z uwagi na techniczny charakter dostarczanych rozwiązań, zdobywanie wiedzy jest stale wpisane w życie naszej firmy. Nasi pracownicy na początku współpracy przechodzą intensywny – trzymiesięczny program wdrożeniowy, a następnie w trakcie pracy uczestniczą w licznych szkoleniach, rozwijających wiedzę produktową oraz kompetencje interpersonalne.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę ze Specjalistami/ Inżynierami z obszaru sprzedaży oraz wsparcia technicznego CAD. Świetnie, jeśli masz doświadczenie branżowe, a jeśli nie, dzięki dużym możliwościom przekazania wiedzy, wyszkolimy Cię na fachowca. Liczą się dla nas głównie Twoje predyspozycje osobowościowe i nastawienie na profesjonalne doradztwo dla naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Senior Account Manager

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

Identyfikacja potrzeb oraz doradztwo w zakresie rozwiązań dla klientów biznesowych
Przygotowywanie ofert produktowych
Obsługa klientów w ramach prowadzonych projektów sprzedażowych
Utrzymywanie trwałych relacji z klientami
Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w sprzedaży usług dla biznesu
  • Praktyczne umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (atrakcyjna podstawa + system prowizyjny)
  • Kompleksowe wdrożenie produktowe do pracy oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach rozwojowych
  • Stałe wsparcie merytoryczne zespołu Inżynierów technicznych
  • Elastyczność względem formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazne otoczenie oraz atmosferę pracy

Kandydatów zainteresowanych współpracą zapraszamy do rozmowy o naszych ofertach. Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@mum.pl  lub kontakt: 606-874-306.

Do dokumentów prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV i listy motywacyjne.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kariera

Updated on 2017-07-27T12:14:24+00:00, by admin.