O firmie

Kim jesteśmy i co robimy?

Autodesk Platinum Partner –  Man and Machine Software należy do grupy Mensch und Maschine SE, eksperta CAD, CAM i BIM, która dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej.

Naszych  1100 pracowników to specjaliści od oprogramowania komputerowego i eksperci ds. sprzedaży. Stanowią oni potężną organizację, skupiającą się w sposób szczególny  na dostarczaniu właściwych rozwiązań dla klientów.

Działamy na terenie całej Polski, oferując profesjonalne rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru CAD, a także certyfikowane szkolenia z oprogramowania Autodesk.

Współpracującym z nami firmom zapewniamy pomoc w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań, opiekę przed i posprzedażową, a także atrakcyjną ofertę finansową w przedmiotowym zakresie.

Man and Machine Software to zespół wysoce wyspecjalizowanych, pełnych pasji ludzi, który działa  na polskim rynku CAD od 20 lat.
Jako Autodesk Platinum Partner jesteśmy skoncentrowani na indywidualnych rozwiązaniach, które dadzą naszym klientom przewagę nad konkurencją.

Satysfakcja klienta i rozwiązywanie jego problemów biznesowych są motorem naszych działań. 

Bierzemy odpowiedzialność za Twój sukces!

Orange line_2

Co oferujemy

Autodesk Platinum Partner
Autodesk Authorised Training Centre
Customised Software Development
Data Management Architecture

Architektura i Konstrukcje

Eksperci i Konsultanci BIM 
Rozwiązania BIM do Zarządzania Kapitałem
Szkolenia BIM

Przemysł

Eksperci CAD/CAM 
 Dostawca Rozwiązań Inżynierskich
Rozwiązania do Automatyzacji Produkcji

Jeśli chciałbyś porozmawiać z naszym zespołem, jesteś zainteresowany zakupem lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami.