Sprzęt

Sprzęt HP w Man and Machine

W ofercie Man and Machine znajduje się sprzęt HP, który jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.
Szeroka gama sprzętu, jaki oferuje HP, oraz bardzo duże możliwości konfiguracji, pozwolą z pewnością dobrać odpowiednią sprzęt, do każdego z zastosowań.


Stacje robocze i graficzne HP serii Z

Rodzina profesjonalnych stacji roboczych HP z serii Z, to idealne narzędzia do pracy z aplikacjami CAD – do projektowania, modelowania 3D i tworzenia zaawansowanej grafiki, a także do wszelkich kalkulacji i symulacji, wymagających dużych możliwości obliczeniowych.

 • HP Z1 – Pierwsza na świecie stacja robocza w uniwersalnej obudowie All-in-One, zintegrowanej z monitorem LED o przekątnej 27 cali, z matrycą IPS o rozdzielczości 2560×1440.
 • HP Z230 – Stworzono z myślą o intensywnej pracy – posiada procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne. Model stacji dostępny jest w dwóch obudowach: Miniwieży (TWR) oraz Small Form Factor (SFF).
 • HP Z420 – Uniwersalna stacja graficzna z nowoczesnym procesorem Intel® Xeon® E5, zapewniająca wysoką wydajność i szerokie możliwości rozbudowy.
 • HP Z620 – Wydajna stacja graficzna z jednym lub dwoma procesorami Intel® Xeon® E5, przeznaczona do zaawansowanych operacji graficznych i obliczeniowych.
 • HP Z 820 – Dwuprocesorowa stacja robocza, oferująca najwyższą wydajność, stworzona do skomplikowanych obliczeń oraz zaawansowanych operacji graficznych i wizualizacji.


Karty graficzne HP NVIDIA® Quadro®

Zaprojektowane dla wydajnych stacji roboczych i przeznaczone do pracy z profesjonalnymi aplikacjami w wielu gałęziach przemysłu i mediów. Szczególnie polecane do pracy z aplikacjami CAD 3D.

 • Quadro K600 – Świetna wydajność w wiodących profesjonalnych aplikacjach, 1 GB pamięci i niskoprofilowy format dla maksymalnej elastyczności zastosowań.
 • Quadro K2000 -Niesamowita wydajność w wielu profesjonalnych aplikacjach, 2 GB wbudowanej pamięci do pracy z dużymi modelami oraz obsługa wielu monitorów dla zwiększonej produktywności.
 •  Quadro K4000 – Superdoładowana wydajność dedykowana do pracy z użyciem wymagających graficznie aplikacji. 3 GB wbudowanej pamięci, obsługa wielu monitorów i trybu stereo w konfiguracji z jedną kartą.
 • Quadro K5000 – Ekstremalna wydajność aby sprostać wysokim obciążeniom, 4 GB wbudowanej pamięci, zaawansowane możliwości obsługi czterech wyświetlaczy dla wielkoskalowej wizualizacji.
 • Quadro K6000 – Profesjonalna karta grafiki z 12 GB pamięci i zaawansowanymi możliwościami wyświetlania dla wielkoskalowej wizualizacji oraz obsługą wysokowydajnych wejść/wyjść wideo.


Monitory 

Niezrównana jakość obrazu, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji paneli IPS drugiej generacji. Większa oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz bardzo szerokie kąty wyświetlania – 178° w poziomie i w pionie, lepsza jakość czerni wyświetlanych obrazów i wyraźne, nawet najmniejsze detale dzięki zastosowaniu technologii Black Stretch. Dodatkowo możliwość pochylenia monitora do 30° i obrotu do 360° (w zależności od modelu).

 • HP Z22i IPS Display – o przekątnej 54,6 cm (21,5”) IPS z panelami IPS drugiej generacji zapewnia oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz szerokie kąty,które są niezastąpione w pracy zespołowej.
 • HPZ23i IPS Display – z panelem IPS drugiej generacji zapewnia oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz szerokie kąty,które są niezastąpione w pracy zespołowej.
 • HP Z24i IPS Display – Monitor LED HP IPS zapewnia zaawansowane funkcje łączności, w pełni regulowaną konstrukcję i wyjątkową wydajność ekranu IPS, stanowiąc idealne rozwiązanie dla konfiguracji obejmujących wiele monitorów i firm dbających o swój budżet.
 • HP Z27i IPS Display – o przekątnej ekranu 68,6 cm (27”) IPS z panelami IPS 2. generacji zapewnia większą oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz bardzo szerokie kąty wyświetlania, które wspomagają współpracę.
 • HP Z30i IPS Display – o przekątnej ekranu 76,2 cm (30””) IPS z panelami IPS 2. generacji zapewnia większą oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz bardzo szerokie kąty wyświetlania, które wspomagają współpracę.


Mobilne stacje robocze

Rodzina przenośnych stacji graficznych, idealnych do pracy z aplikacjami do projektowania, modelowania 3D i tworzenia zaawansowanej grafiki. Idealne połączenie wydajności i mobilności, dzięki profesjonalnym komponentom i niewielkich wymiarów.

 • Mobilna stacja robocza HP ZBook 14 – Pierwsza na świecie stacja robocza typu Ultrabook. Najlżejsza przenośna stacja robocza HP – jej waga to jedynie 1,59 kg. Wyjątkowo cienka (2,1 cm) stacja robocza z możliwością dostosowania do wymogów klienta.
 • Mobilna stacja robocza HP ZBook 15 – Elegancka mobilna stacja robocza, która zapewnia pełną wydajność w terenie. Potężna moc obliczeniowa i graficzna, wyraźne kolory, łatwa skalowalność oraz szybka łączność wymagana do realizacji zadań i współpracy w projektach.
 • Mobilna stacja robocza HP ZBook 17 – Największa i najbardziej wydajna mobilna stacja robocza. Potężna moc obliczeniowa i graficzna, wyraźne kolory, łatwa skalowalność oraz szybka łączność wymagana do realizacji zadań i współpracy w projektach.

Więcej informacji o sprzęcie i jego parametrach znajdziesz na stronie HP lub w Ulotce.

Jeśli chciałbyś porozmawiać z naszym zespołem o konfiguracji, zakupie lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, zadzwoń pod numer 42 291 33 33, wyślij zapytanie na adres handlowy@mum.pl lub wypełnij formularz ofertowy.