Instalacje Przemysłowe

Rozwiązania inżynierskie do projektowania instalacji przemysłowych dla….

Przemysł Petrochemiczny

Sieci Energetyczne

Energia Odnawialna

Gospodarka Odpadami

Usługi dla branży instalacji przemysłowych

Branża instalacji przemysłowych i przemysł przetwórczy napotyka wiele problemów do których można zaliczyć starzenie się obiektów i infrastruktury, popyt ze strony gospodarek krajów rozwijających się, polityka dotycząca odpadów i redukcji emisji oraz zgodność z obowiązującymi przepisami. Rozwiązania tych problemów stanową wyzwania, które muszą zostać zrealizowane na tle ścisłych marż i krótszych terminów projektów. Nasze rozwiązania inżynieryjno-konstrukcyjne mają pomóc stawić czoła tym wyzwaniom.

W czasach, w których niektóre przedsiębiorstwa przemysłu przetwórczego widzą spowolnienie w projektach kapitałowych, czas na innowacje w procesach biznesowych i automatyzację w celu zwiększenia efektywności kosztowej będzie niewątpliwie przedmiotem wielu dyskusji na poziomie zarządu.

Innowacje te idą w parze z Internetem Rzeczy, zwiększoną współpracą między punktami końcowymi a systemami (siatki urządzeń), ulepszonym projektowaniem oraz zarządzaniem dokumentacją i oprogramowaniem do cyklu życia produktu. Jesteśmy po to, aby pomóc wykorzystać te technologie w celu zwiększenia efektywności dzięki dostarczaniu projektów kapitałowych oraz bieżącym działaniom i konserwacjom instalacji przemysłowych.

Nasze szkolenia i usługi konsultingowe pomogą w:

  • Implementacji  zarządzania danymi i zasobami
  • Organizacji pracy i modelowaniu 3D
  • Szczegółowym projekcie konstrukcyjnym
  • Konstruowaniu przebiegów rurowych
  • Symulacji i walidacji instalacji przemysłowych
  • Konstruowaniu osprzętu

Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach branżowych dla sektora instalacji przemysłowych oraz przetwórstwa lub porozmawiać z jednym z naszych ekspertów, prosimy o kontakt z nami pod numerem 0 42 291 33 33, można również wysłać zapytanie na adres handlowy@mum.pl lub za pośrednictwem czatu internetowego.

Co nowego w Autodesk Plant 3D 2018?

Ulepszone wsparcie urządzeń w Plant 3D

Rozwiązania do projektowania instalacji przemysłowych