Wsparcie

Pakiety wsparcia technicznego


Autodesk Platinum Partner – na ten najwyższy stopień i tytuł złożyło się nasze doświadczenie oraz pełni pasji ludzie. Man and Machine należy do grupy Mensch und Maschine, eksperta CAD, CAM i BIM, który dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk z wieloletnią tradycją, które działa na polskim rynku od ponad 21 lat. Nasze doświadczenie oraz historia aktywnej i nieprzerwanej współpracy z klientami na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym pomaga nam być skutecznym partnerem Autodesk oraz doradcami, którzy potrafią rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane i pojawiające się w najmniej odpowiednim momencie problemy związane z instalacją, użytkowaniem i projektowaniem w środowisku Autodesk.:)

Pakiety wsparcia technicznego Man and Machine Software są tak zaprojektowane, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, pokazać sposoby zarządzania danymi tak, by były efektywnie wykorzystywane w celu maksymalizacji wydajności Twojej oraz zespołu, którym zarządzasz.

Nasza obszerna usługa wsparcia obejmuje obsługę uruchomienia nowych licencji, instalacji oprogramowania, utrzymania działania produktu, jak i bardziej zaawansowane działania takie, jak migracje serwerów, asysty projektowe, indywidualne konsultacje czy nawet pomoc w dobrze sprzętu komputerowego! Zapewniamy pomoc techniczną w formie zdalnej, jak i w wybranym przez Ciebie miejscu.
Sprawdź!