Produkty

Oferta Rozwiązań Man and Machine

W Man and Machine dążymy do dostarczania rozwiązań od renomowanych i wiodących na rynku firm oferujących oprogramowania. Opracowujemy także własne rozwiązania w celu poszerzenia naszego portfolio. Gwarantuje to zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla klientów lub udoskonalanie posiadanych rozwiązań o dodatkowe wtyczki i inne narzędzia.  Naszym celem jest dostarczenie narzędzi niezbędnych do podjęcia pracy.

Autodesk jest światowym liderem w rozwiązaniach 3D do projektowania produktów, inżynierii i rozrywki, które pomagają ludziom wymyślać i tworzyć lepszy świat. Man and Machine będący Platynowym Partnerem Autodesk dostarcza oprogramowania oraz oferuje szkolenia i doradztwo.

W firmie Man and Machine opracowaliśmy kilka dedykowanych rozwiązań, w tym BIM Booster, ECSCAD, hyperMILL, customX i Pinpoint dla różnych branż, które posiadają różne funkcjonalności.

Open Mind Technologies AG, część grupy Mensch und Maschine rozwija i sprzedaje innowacyjne rozwiązania CAD / CAM, które generują zoptymalizowane programowanie frezowania i obracania narzędzi CNC w modelach cyfrowych.