Zintegrowane Rozwiązania CAD/CAM

Zintegrowane Rozwiązania CAD/CAM Autodesk

Man and Machine jest jednym z głównych sprzedawców zintegrowanych rozwiązań CAD / CAM firmy Autodesk.

Ocenimy możliwości Twojego parku maszynowego i dostosujemy najlepszą platformę CAM do Twoich indywidualnych potrzeb, oferując pełne przygotowanie postprocesora, w tym dostosowania i wdrożenie. Szkolenie i wspomaganie użytkownika w pracy z posiadanym parkiem maszynowym jest prowadzone przez naszych ekspertów od obróbki CNC.

Wysoka Wydajność

Nasze wstępne strategie nowej generacji umożliwiają usuwanie materiału z dużą prędkością, utrzymując stałe obciążenie narzędzia. Zapoznaj się z filmem po prawej stronie, firma Autodesk zastosowała technologię obróbki zgrubnej do testu, a film ten wyjaśni, jak adaptacyjne oczyszczanie może działać w Twoim środowisku! Nowoczesny silnik Autodesk CAM wykorzystuje najnowszą 64-bitową technologię, umożliwiającą szybkie generowanie skomplikowanych ścieżek narzędzi we wszystkich typach geometrii.

daptacyjne czyszczenie, krótko mówiąc jest strategią wstępną, która gwarantuje maksymalne obciążenie narzędzia na wszystkich etapach cyklu obróbki i umożliwia cięcie głębokie oraz obróbkę bokiem narzędzia bez ryzyka złamania.

Zintegrowany CAM

Zintegrowane rozwiązania CAM Autodesk oferują szereg zintegrowanych rozwiązań obsługujących wszystkie standardy CAD. Oferujemy pełną gamę rozwiązań od niezależnych jednostanowiskowych narzędzi takich jak PowerShape po zintegrowane wsparcie dla programu Inventor.

Naszym celem jest pomaganie w produkcji wysokiej jakości wyrobów, skrócenie czasu wprowadzenia ich  na rynek i zwiększenie przychodów. Adaptacyjne czyszczenie i wykańczanie z dużymi prędkościami to tylko niektóre z funkcji stosowane w celu zapewnienia części wysokiej jakości w jak najkrótszym czasie.

Post Processing

Oferujemy tworzenie i modyfikację post- procesorów pod dane obrabiarki CNC. Nasz personel ma wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu kodów niestandardowych w celu optymalizacji i poprawy jakości obróbki. Wiele firm wybiera określony system CAM, który spełnia ich specyficzne potrzeby.

Ponieważ obrabiarki różnią się znacząco pod względem  specyfiki, standardowy post -procesor  wbudowany w system CAM może nie nadawać się do realizacji każdego pojedynczego zadania. Man and Machine może pomóc Ci przezwyciężyć ten problem, tworząc niestandardowe post-procesory lub dostosowując istniejące posty do danej maszyny.

Modyfikowanie post-procesorów jest złożonym działaniem, które w przypadku niepowodzenia może prowadzić do utraty wydajności i uszkodzenia maszyny, dlatego wybór właściwego partnera ma decydujące znaczenie dla efektywności pracy.

Jeśli brakuje Ci  zasobów lub napotykasz na skomplikowaną część programu, możemy współpracować z Tobą w celu opracowania programu CNC,  a tym samym zaspokojenia Twoich potrzeb.

Nasz personel ma doświadczenie w pracy z firmami mechanicznymi, takimi jak Twoja. Jeśli chcesz porozmawiać lub zamówić ofertę, po prostu skontaktuj się z nami pod numerem 0 42 291 33 33, wyślij zapytanie na adres handlowy@mum.pl