Fusion 360 Manage

Poznaj aplikację PLM

Fusion 360 Manage jest to aplikacja PLM firmy Autodesk działająca w chmurze. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do aktualnej wersji zawierającej najnowszą funkcjonalność. Ponieważ aplikacja działa w przeglądarce do jej wdrożenia nie są wymagane żadne dodatkowe inwestycje w sprzęt komputerowy. Wykupienie licencji daje dostęp do w pełni działającego systemu – wstępnie skonfigurowane procesu oparte są na dobrych praktykach zaczerpniętych ze wcześniejszych wdrożeń systemu u klientów.

Dla przykładu proces NPI (wdrożenie nowego produktu) w większości przypadków wygląda podobnie – przechodzi przez konkretne fazy i etapy weryfikacji, które mogą w konkretnych przypadkach nosić różne nazwy, ale ich wzajemne relacje wyglądają podobnie. Widoczny na ilustracji diagram przedstawia proces, jaki użytkownicy otrzymują w Fusion. Jest on działający od razu po zalogowaniu do systemu. Oczywiście wymaga dopasowania do potrzeb danego klienta ale w większości przypadków nie jest konieczna konfiguracja od podstaw.

Użytkownik Fusion 360 Manage w cenie licencji otrzymuje dostęp do sklepu z aplikacjami, które mogą być w miarę potrzeb dodawane do portalu wykorzystywanego przez klienta. Oczywiście wszystkie dodane aplikacje mogą być od razu wykorzystywane podobnie jak wspomniany wcześniej proces NPI.

Podczas najbliższego webinara przedstawię wspomniany przeze mnie proces NPI – co otrzymujemy wraz z systemem i w jaki sposób może być ten proces wykorzystany .

Tomasz Kolasiński
Starszy inżynier aplikacji DM

Uczestnictwo w szkoleniach jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy jak i jej pracownika, dlatego zajrzyj już teraz do naszej oferty szkoleniowej i wybierz coś dla siebie!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innych metod pracy z Autodesk Vault, zajrzyj na nasz kanał YouTube! W przypadku chęci skontaktowania się z nami, wypełnij formularz poniżej 🙂


Odwiedź nas też w innych miejscach!🙂

Previous

ZAPIS Webinaru – Archipogadanka

Autodesk Revit – System rewizji dokumentacji w projektach – ZAPIS WEBINARU

Next

Click here to view all of our blog posts