Zostań BIM Koordynatorem! KURS ON-LINE

Sprawna i skuteczna koordynacja międzybranżowa – Autodesk Navisworks

Wielogodzinna i nieskuteczna koordynacja międzybranżowa to udręka każdego inżyniera. Może i Ty zaczynasz dostrzegać, że czas weryfikacji projektu, zamiast się kondensować, zaczyna się coraz bardziej wydłużać. Przez błędy oraz problemy nie tylko projektowe, ale również komunikacyjne, zaczynasz poświęcać swój czas na wykonywanie tej samej pracy. Ścigasz się z czasem w kółko. Projekt zbliża się do terminu ostatecznego, a meta wydaje się oddalać.

Być może zastanawiałeś się kiedyś, czy jest możliwe, aby w sposób profesjonalny wykonywać swoją pracę i jednocześnie oszczędzać swój cenny czas? Czy nie chciałbyś przeznaczyć tego czasu na własny rozwój, poświęcić go rodzinie lub oddać się własnym pasjom?

Wykonanie skutecznej i sprawnej koordynacji międzybranżowej jest umiejętnością, której możesz się nauczyć. Potrzebujesz tylko odpowiedniego narzędzia!

Dostrzegliśmy, jakim bolączkom musicie stawiać czoła w swoim życiu zawodowym. Zainspirowani właśnie Waszymi historiami stworzyliśmy KURS ON -LINE. Kurs opracowany jest również w oparciu o nasz autorski program BIM Ready uwarunkowany międzynarodowymi normami i standardami. Program ten skupia się na wszystkich elementach cyklu życia projektu – od jego planowania i oceny – po realizację projektów i optymalizację procesu projektowego. Uczymy tego, jak zostać skutecznym BIM Modelerem, BIM Koordynatorem i BIM Managerem oraz fundamentalnej wiedzy o BIM.

Co możesz zyskać korzystając z kursu? Kurs ten pomoże Ci między innymi:

✅ Zaoszczędzić czas
✅ Zaoszczędzić pieniądze
✅ Znaleźć nowych klientów
✅ Prześcignąć każdy deadline
✅ Rozwinąć się zawodowo

i zostać BIM Koordynatorem!

Po ukończeniu kursu otrzymasz:

📑 Certyfikat Autodesk
📑 Dyplom Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Man and Machine Software

Twoim udziałem będzie również wiedza dotycząca:

✅ Działania oraz wnętrza Autodesk Navisworks
✅ Scalania pracy projektantów
✅ Sposobów poruszania się po modelu
✅ Generowania widoków i analizowania modelu
✅ Korzystania z danych w modelu i komentowania

Kilka bonusów, 3,5h nagrań oraz wiele innych! A to wszystko za tylko 240zł/netto! Zapraszamy Cię do skorzystania

Do zobaczenia na platformie kursu! 🙂