Zostań BIM Koordynatorem! KURS ON-LINE

Sprawna i skuteczna koordynacja międzybranżowa – Autodesk Navisworks

Wielogodzinna i nieskuteczna koordynacja międzybranżowa to udręka każdego inżyniera. Może i Ty zaczynasz dostrzegać, że czas weryfikacji projektu, zamiast się kondensować, zaczyna się coraz bardziej wydłużać. Przez błędy oraz problemy nie tylko projektowe, ale również komunikacyjne, zaczynasz poświęcać swój czas na wykonywanie tej samej pracy. Ścigasz się z czasem w kółko. Projekt zbliża się do terminu ostatecznego, a meta wydaje się oddalać.

Być może zastanawiałeś się kiedyś, czy jest możliwe, aby w sposób profesjonalny wykonywać swoją pracę i jednocześnie oszczędzać swój cenny czas? Czy nie chciałbyś przeznaczyć tego czasu na własny rozwój, poświęcić go rodzinie lub oddać się własnym pasjom?

Wykonanie skutecznej i sprawnej koordynacji międzybranżowej jest umiejętnością, której możesz się nauczyć. Potrzebujesz tylko odpowiedniego narzędzia!

Dostrzegliśmy, jakim bolączkom musicie stawiać czoła w swoim życiu zawodowym. Zainspirowani właśnie Waszymi historiami stworzyliśmy KURS ON -LINE. Możecie przeczytać o nim więcej, klikając w przycisk poniżej.


Co możesz zyskać korzystając z kursu? Kurs ten pomoże Ci między innymi:

✅ Zaoszczędzić czas
✅ Zaoszczędzić pieniądze
✅ Znaleźć nowych klientów
✅ Prześcignąć każdy deadline
✅ Rozwinąć się zawodowo

i zostać BIM Koordynatorem!

Zachęcamy Was do sprawdzenia, dlaczego jest to możliwe i odebrania już teraz pierwszego BONUSU z worka prezentów, jaki dla Was przygotowaliśmy. Nie pozostaje nic innego jak przejść do dzieła!

Do zobaczenia na platformie kursu! 🙂

Previous

Warunki wyciągnięć złożonych w Autodesk Inventor

Ciemna strona koordynacji

Next

Click here to view all of our blog posts