KURS ON-LINE

Czym jest kurs online?

Kurs online, to połączenie dwóch ściśle ze sobą związanych części: teoretycznej i praktycznej. Zdobywasz wiedzę, a następnie przy pomocy ćwiczeń sprawdzasz czy dobrze zrozumiałeś temat. Wydaje Ci się, że nie da rady nauczyć się nowej rzeczy, nie będąc na szkoleniu stacjonarnym z trenerem obok? Czytaj dalej!

Nasze kursy online

Kurs online pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Jest to wyjątkowo wygodna i wciąż bardzo efektywna propozycja kolejnego kroku ku własnemu rozwojowi. Wszystko w zwartej, praktycznej i skondensowanej formie. Stworzyliśmy już jeden kurs online – „Skuteczna i sprawna koordynacja – Autodesk Navisworks”. Zachęceni sukcesem i powodzeniem jakim się cieszył, postanowiliśmy zaplanować dla Ciebie kolejne kursy online. Prace nad nimi trwają. Zachęcamy Cię już teraz do zapoznania się z naszą ofertą!

Jesteśmy Man and Machine Software!
Kilka słów o nas 🙂

Platynowy Partner Autodesk – na ten tytuł złożyło się nasze doświadczenie oraz wysoce wyspecjalizowani, pełni pasji ludzie. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku europejskim, co pozwoliło nam zdobyć międzynarodowe doświadczenie.
Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym z wieloletnią tradycją. Od ponad 30 lat działamy na europejskim rynku jako ekspert od CAD, CAM i BIM. Stworzyliśmy autorski program BIM Ready, który wprowadzi Cię w świat BIM od podstaw po zaawansowane treści.

Wielogodzinna i nieskuteczna koordynacja międzybranżowa to udręka każdego inżyniera. Może i Ty zaczynasz dostrzegać, że czas weryfikacji projektu, zamiast się kondensować, zaczyna się coraz bardziej wydłużać. Przez błędy oraz problemy nie tylko projektowe, ale również komunikacyjne, zaczynasz poświęcać swój czas na wykonywanie tej samej pracy. Ścigasz się z czasem w kółko. Projekt zbliża się do terminu ostatecznego, a meta wydaje się oddalać.

Być może zastanawiałeś się kiedyś, czy jest możliwe, aby w sposób profesjonalny wykonywać swoją pracę i jednocześnie oszczędzać swój cenny czas? Czy nie chciałbyś przeznaczyć tego czasu na własny rozwój, poświęcić go rodzinie lub oddać się własnym pasjom?

Wykonanie skutecznej i sprawnej koordynacji międzybranżowej jest umiejętnością, której możesz się nauczyć. Potrzebujesz tylko odpowiedniego narzędzia!

Dostrzegliśmy, jakim bolączkom musicie stawiać czoła w swoim życiu zawodowym. Zainspirowani właśnie Waszymi historiami stworzyliśmy KURS ON -LINE. Kurs opracowany jest również w oparciu o nasz autorski program BIM Ready uwarunkowany międzynarodowymi normami i standardami. Program ten skupia się na wszystkich elementach cyklu życia projektu – od jego planowania i oceny – po realizację projektów i optymalizację procesu projektowego. Uczymy tego, jak zostać skutecznym BIM Modelerem, BIM Koordynatorem i BIM Managerem oraz fundamentalnej wiedzy o BIM.

Czym jest BIM Ready?

Od miesięcy temat BIM wraca jak bumerang. Jesteśmy tu po to, żeby oswoić Cię z tematem BIM od podstaw po BIM management.

Nie czekaj, aż zostaniesz zmuszony do wdrożenia metodologii BIM!

W ramach BIM Ready, uczymy:

  • fundamentów wiedzy o metodologii BIM;
  • sposobu zarządzania projektem zgodnym z procesami BIM;
  • prawidłowego wdrożenia BIM do organizacji i w projekcie;
  • stworzyć skuteczne standardy;
  • być skutecznym BIM Koordynatorem i BIM Managerem;

Dlaczego przyda Ci się ten kurs?

Rozwój zawodowy

Może myślałeś o zmianie swojego obecnego stanowiska? Może chcesz zostać BIM Koordynatorem? Zostań z nami, a może to właśnie to miejsce pozwoli Ci spojrzeć na BIM z innej strony?

Oddasz każdy projekt w terminie

Kolejny projekt zbliża się do terminu ostatecznego, a Twoja meta jest jeszcze bardzo daleko? Gdy goni Cię deadline, popełniasz więcej błędów. Pokażemy Ci, jak przeprowadzić koordynację międzybranżową, która nie zajmie Ci kilku dni.

Zaoszczędzisz pieniądze

Opóźnienia w realizacji projektu to brak premii lub podwyżek. Zadbaj o swoje zarobki, realizując projekty na czas. Zaoszczędzone pieniądze wydasz na własne przyjemności.

Zaoszczędzisz czas

Koordynacja 2D dla architektury, konstrukcji
i wentylacji to ponad 1 dzień roboczy. W Navisworks to 10 minut. Zastanów się jak wykorzystać pozostały czas? 🙂

Zostaniesz BIM Koordynatorem

BIM wchodzący na rynek generuje nowe role
i zakres ich obowiązków. Przekonaj się,
jak skuteczne jest to narzędzie oraz jakie cechy powinien mieć dobry BIM Koordynator.

Znajdziesz nowych klientów

Przynoszą ze sobą dochody, ciekawe projekty i świeże spojrzenie. Czas nie stoi w miejscu, BIM na pewno nadejdzie w polskich inwestycjach. Umiejętność działania w BIM daje Ci większe szanse na pozyskanie Inwestorów, nawet za granicy.

Same zalety!

Nie czujesz się jeszcze przekonany?

Oszczędzasz czas

Gdyby tak można go dokupić! A może nie będzie takiej potrzeby, gdy ze swojej głowy zdejmiesz trochę branżowych łamigłówek? Uczysz się wtedy, kiedy masz czas!

Uczysz się z domu

Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie korzystasz z kursu. Wygodny fotel w domowym zaciszu.. Brzmi dobrze, prawda? 🙂 To Ty dysponujesz swoją energią i chęciami do wykonania ćwiczeń!

Rozwijasz się

Zdobyta wiedza i umiejętności potwierdzone certyfikatami, pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje oraz zdobyć nowych klientów. Nawet tych najbardziej wymagających!

Dlaczego wybrać nasz kurs?

Podejście i doświadczenie

Na każdego z Was patrzymy w sposób indywidualny. Wierzymy, że tylko takie podejście pozwala trafić w sedno potrzeb i pozwala dopasować odpowiednie rozwiązania. A one zawsze istnieją! Waśnie taki cel przyświecał powstaniu tego kursu.

Platynowy Partner Autodesk

Jesteśmy praktykami z wszechstronna wiedzą, popartą wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem. Pozwoliło nam to doskonale zrozumieć jak działa ta branża, i jakie kroki trzeba podjąć, aby praca jaką wykonujecie dawała satysfakcję, a projekty, którym się poświęcacie – wspaniałe efekty i co najważniejsze – zadowolonego klienta!

BIM Ready

Nasz autorski program „BIM Ready” oparty o międzynarodowe normy i standardy, skupia się na wszystkich elementach cyklu życia projektu – od jego planowania i oceny – po realizację projektów i optymalizację procesu projektowego. Uczymy tego, jak zostać skutecznym BIM Modelerem, BIM Koordynatorem i BIM Managerem oraz fundamentalnej wiedzy o BIM.