Webinar „BIM w obiektach zabytkowych oraz w obszarach rewitalizacji”

BIM w obiektach zabytkowych oraz w obszarach rewitalizacji
Czy BIM znajduje zastosowanie jedynie w nowoczesnych inwestycjach?

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaruBIM w obiektach zabytkowych oraz w obszarach rewitalizacji. Czy BIM znajduje zastosowanie jedynie w nowoczesnych inwestycjach?

Nowe inwestycje z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Czytasz o nich wiele w branżowych artykułach. A co z inwestycjami odnoszącymi się do budynków już istniejących, historycznych? Puste działki topnieją w oczach, przez co wzrok inwestorów oraz dofinansowań UE skierowany jest na rewitalizację – temat bardzo trudny i dość niewdzięczny.

  • Czy warto prowadzić takie inwestycje?
  • Czy może jednak lepiej zburzyć starą fabrykę lub stary dom i wybudować nowy, błyszczący innowacyjnością biurowiec?
  • Czy w takich rodzajach projektu znajdzie się miejsce na zastosowanie BIM?
  • Jak to wszystko ma się w kontekście ekologii?

Odpowiedzi na te pytania poznasz oglądając webinar poniżej.

Masz jakieś pytania? Być może potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej w wybranym przez siebie temacie? Daj nam o tym znać w formularzu poniżej – z chęcią weźmiemy to pod uwagę planując nasze następne webinary. A tymczasem życzymy miłego oglądania!

Uczestniczenie w szkoleniach jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy jak i jej pracownika, dlatego zajrzyj już teraz do naszej oferty szkoleniowej i wybierz coś dla siebie!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innych metod pracy w BIM, zajrzyj na nasz kanał YouTube! W przypadku chęci skontaktowania się z nami, wypełnij formularz poniżej 🙂


Odwiedź nas też w innych miejscach! 🙂

Previous

ZAPIS Webinaru „Wszystko o cyklach rozwojowych”

Czy masz najszybszy komputer na świecie?

Next

Click here to view all of our blog posts