Współpraca i wymiana danych MFG i BIM – ZAPIS Webinaru

„Autodesk Revit i Autodesk Inventor Professional – współpraca i wymiana danych MFG i BIM”

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaru ” Autodesk Revit i Autodesk Inventor Professional – współpraca i wymiana danych MFG i BIM. Wymiana informacji między produktem do modelowania mechanicznego, jakim jest Autodesk Inventor Professional i produktem dla branży budowlanej, jakim jest Autodesk Revit, od zawsze była sporym wyzwaniem. Coraz częściej współpraca między branżą produkcji i branżą budowlaną na poziomie projektów inżynierskich staje się koniecznością. Na szczęście, oba programy mają coraz lepsze narzędzia udostępniania i podłączania danych. W poniższym webinarze zobaczysz dostępne mechanizmy współpracy, procesy wymiany danych i narzędzia, które pozwolą zrealizować projekty, obejmujące zasoby z obu tych, jakże różnych, światów.

Masz jakieś pytania? Być może potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej w wybranym przez siebie temacie? Daj nam o tym znać w formularzu poniżej – z chęcią weźmiemy to pod uwagę planując nasze następne webinary. A tymczasem…życzymy miłego oglądania!

Uczestniczenie w szkoleniach jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy jak i jej pracownika, dlatego zajrzyj już teraz do naszej oferty szkoleniowej i wybierz coś dla siebie!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innych metod pracy z Autodesk Revit czy Autodesk Inventor, zajrzyj na nasz kanał YouTube! W przypadku chęci skontaktowania się z nami, wypełnij formularz poniżej 🙂


Odwiedź nas też w innych miejscach! 🙂

Previous

ZAPIS Webinaru „Autodesk Inventor – Polecenie „Otwór” w szczegółach”

Autodesk University 2021

Next

Click here to view all of our blog posts