Uruchomienie oraz konfiguracja myszy od 3Dconnexion

Precyzyjna kalibracja

Myszy CadMouse to pierwsze na świecie myszy komputerowe dedykowane dla profesjonalistów pracujących w środowisku CAD. Myszy te cenione są w branży przemysłowej przede wszystkim za to, że cechują się innowacyjną ergonomią i precyzyjną kalibracją, zapewniając wyjątkowy komfort oraz cichą pracę.

W pierwszym filmie poświęciliśmy uwagę procesowi, który jest najbardziej lubianą dla większości częścią zakupu produktu – unboxingowi:) Poniżej znajdziesz link do tego filmu.

W poniższym filmie tym razem skupimy się na wcześniej wspomnianej kalibracji i zaprezentujemy niezbędny element do pracy z myszą 3Dconnexion, czyli oprogramowanie, które pozwala wykorzystać wszystkie możliwości drzemiące w profesjonalnych myszach tego producenta.

Strona producenta – 3Dconnexion ​- www.3dconnexion.com/pl


Jeśli jesteś zainteresowany zakupem myszy lub chcesz uzyskać więcej informacji o innych produktach firmy 3Dconnexion, skontaktuj się z zespołem Man and Machine Software.

Możesz to zrobić wysyłając wiadomość pod adres lukasz.michalak@mum.pl, wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer +48 661-355-800.

Odwiedź nas też w innych miejscach! 🙂

Previous

Unboxing myszy od 3Dconnexion

Archipogadanki cz.4 – transkrypcja

Next

Click here to view all of our blog posts