ZAPIS WEBINARU – Autodesk Revit – Wykorzystanie analiz natężenia oświetlenia w projektach

Analiza natężenia oświetlenia

Poniższy webinar został poświęconym wbudowanym narzędziom programu Autodesk Revit, pomocnym w doborze natężenia światła opraw oświetleniowych w budynkach oraz narzędziom dodatkowym, również związanym z tym typem analiz. Z poniższego filmu dowiesz się, skąd pozyskać informacje o sposobie liczenia średniego oszacowanego natężenia przez program, jaką normą należy się wspomóc, jakie są niezbędne ustawienia w rodzinach opraw i w projekcie, jak działa rendering natężenia oświetlenia w chmurze oraz jak wyniki analiz Revit mają się do wyników, generowanych przez wybraną aplikację firmy trzeciej, dedykowaną do obliczeń natężenia oświetlenia, zintegrowaną z Revit.

Jak oceniasz nasze webinary? 🙂

Super!
Bardzo dobrze
Może
być
Słabo

Uczestniczenie w webinarach i szkoleniach jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy jak i jej pracownika, dlatego zajrzyj już teraz do naszej oferty szkoleniowej i wybierz coś dla siebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innych metod pracy z Autodesk Revit zajrzyj na nasz kanał YouTube! W przypadku chęci skontaktowania się z nami, wypełnij formularz poniżej 🙂


Odwiedź nas też w innych miejscach! 🙂

Previous

Metoda i wzory obliczania średniego oszacowanego natężenia oświetlenia w Autodesk Revit

AutoCAD i AutoCAD LT 2024

Next

Click here to view all of our blog posts