Only One. AutoCAD

Only One. AutoCAD 

Program AutoCAD jest najbardziej rozpoznawalnym rozwiązaniem Autodesk. Teraz jest już dostępna nowa wersja!

Only One. AutoCAD to jeszcze lepsza jakość i wydajność.

Kupując jego subskrypcję, otrzymujesz dostęp do zestawu 7 specjalistycznych narzędzi do architektury, projektowania mechanicznego, mapowania 3D, a dodatkowo dzięki aplikacji internetowej i mobilnej AutoCAD możesz pracować w dowolnym miejscu.

AutoCAD zawiera ponad 750 tysięcy inteligentnych obiektów, stylów, części, cech i symboli.

AutoCAD zawiera zestawy specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają subskrybentom znaczne zwiększenie wydajności pracy.

AutoCAD zawiera teraz specjalistyczne funkcje i biblioteki przeznaczone dla branż architektonicznej, mechanicznej, elektrycznej i innych.

  • Wykonywanie zadań projektowych w dużo krótszym czasie.
  • Zautomatyzowanie typowych operacji, takie jak wstawianie drzwi, generowanie zestawień komponentów oraz tworzenie rysunków wejść/wyjść sterowników programowalnych.
  • Korzystanie z ponad 750 000 inteligentnych obiektów i części zebranych w branżowych bibliotekach.

Pracuj szybciej z dowolnego miejsca dzięki zestawom narzędzi specyficznych dla branży oraz aplikacjom internetowym i mobilnym.

Pobierz raport analizy w którym zestaw narzędzi do tworzenia projektów architektonicznych zwiększył produktywność o 60%, znacznie przyspieszając typowe operacje wykonywane przy projektowaniu elementów architektonicznych w programie AutoCAD.

Pobierz analizę w której zestaw narzędzi do projektowania instalacji elektrycznych zwiększył produktywność o 95%, znacznie przyspieszając typowe operacje wykonywane przy projektowaniu elementów elektrycznych w programie AutoCAD.

Pobierz analizę w której zestaw narzędzi do projektowania elementów mechanicznych zwiększył produktywność o 55%, znacznie przyspieszając typowe operacje wykonywane przy projektowaniu elementów mechanicznych w programie AutoCAD.

Co nowego w AutoCAD 2020?

AutoCAD z zestawem narzędzi branżowych dla wszystkich, wszędzie i o każdej porze.

Korzystaj z nowych aplikacji internetowych i mobilnych AutoCAD, za pomocą których można realizować procesy projektowe z dowolnego miejsca. Subskrypcje AutoCAD obejmują nową aplikację internetową i ulepszoną aplikację mobilną, a tym samym dostęp do rysunków i procesów projektowych z dowolnego miejsca. Pracuj z projektami, rysunkami i danymi na dowolnej platformie i wielu różnych urządzeniach.

app-mobile

Jeśli jesteś zainteresowany lub chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń do zespołu Man and Machine pod numer 42 291 33 33, wyślij wiadomość pod adres handlowy@mum.pl