Case Study – Aluprof

Czołowy producent systemów aluminiowych w Europie

Jesteśmy przekonani, że słyszałeś już kiedyś o Aluprof S.A – jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie.
Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 70 letniemu doświadczeniu firma posiada ponad 1900 stałych klientów i ta liczba stale rośnie!

Sprawdź jak Aluprof, producent systemów aluminiowych dla budownictwa, tj. okien, drzwi, fasad, systemów zacieniających, okuć, dzięki oprogramowaniu od Autodesk rozwija swoje projekty i produkty na rynku globalnym. Z filmu dowiesz się więcej na temat ciekawego projektu, który został ostatnio zrealizowany w Estonii, w Talinie. Poznaj również członków sekcji BIM, powstałej w 2019r. Dział ten zajmuje się m.in.: digitalizacją produktów, wsparciem technicznym w zakresie BIM oraz promowaniem technologii BIM na uczelniach technicznych i nie tylko.

Naszemu klientowi – firmie Aluprof S.A. życzymy dalszych tak innowacyjnych projektów!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innych metod pracy z oprogramowanie Autodesk, zajrzyj na nasz kanał YouTube! W przypadku chęci skontaktowania się z nami, wypełnij poniższy formularz.


Odwiedź nas też w innych miejscach! 🙂

Previous

Fusion 360 – polska wersja językowa

Narzędzie chmurowe dla kosztorysantów – Autodesk Takeoff

Next

Click here to view all of our blog posts