Autodesk Build – Szkolenie podstawowe

Autodesk Build – Szkolenie podstawowe

Poziom:
Podstawowy
Czas trwania:
2 dni
Cena netto:
Zapytaj o cenę
Branża:
Budownictwo

O szkoleniu

Szkolenie z obsługi produktu Autodesk Build na platformie Autodesk Construction Cloud na poziomie podstawowym.

Cel szkolenia

Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie posiadał umiejętność pracy z arkuszami projektu, przekazywania, przeglądania i pobierania dokumentów z platformy, będzie umiał samodzielnie zgłaszać i monitorować zagadnienia, definiować i wypełniać formularze, wysyłać i zarządzać zdjęciami i filmami projektu, generować raporty, zgłaszać i obsługiwać żądania informacji, organizować i dokumentować zebrania, zarządzać zasobami, zarządzać zgłoszeniami, zaznaczać postęp robót na arkuszach oraz tworzyć i odbierać pakiety dokumentów postaci zdefiniowanych przekazów. W części administracyjnej uczestnik zapozna się z tworzeniem szablonów projektu, administrowaniem kontem oraz administrowaniem projektami.

Adresaci

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą posiadać umiejętność pracy w zespole z dostępnymi narzędziami projektów Autodesk Build na platformie Autodesk Construction Cloud oraz konfigurować ustawienia konta, projektów i narzędzi.

Wymagane umiejętności

Podstawowa umiejętność korzystania z przeglądarki plików Microsoft Windows oraz obsługi przeglądarki internetowej. Szkolenie odbywa się w przeglądarce Google Chrome.

Agenda szkolenia

  1. 01

    Rozpoczęcie pracy z projektem Build

  2. 02

    Praca z arkuszami (Sheets)

  3. 03

    Struktura plików i zarządzanie plikami, przesyłanie plików, przeglądanie plików 2D i przeglądanie 3D, umieszczanie notek i komentarzy (Files)

  4. 04

    Tworzenie, edytowanie i zamykanie zagadnień (Issues)

  5. 05

    Tworzenie i wypełnianie formularzy (Forms)

  6. 06

    Zarządzanie zdjęciami i filmami (Photos)

  7. 07

    Zgłaszanie i zarządzanie RFIs

  8. 08

    Definiowanie i zarządzanie spotkaniami (Meetings)

  9. 09

    Definiowanie zasobów (Assets)

  10. 10

    Tworzenie zgłoszeń (Submittals)

  11. 11

    Pobieranie, przeglądanie, udostępnianie i eksportowanie raportów (Reports)

  12. 12

    Śledzenie postępu prac (Progress Tracking)

  13. 13

    Ogólne działania administracyjne, jak tworzenie i używanie szablonów projektu, administrowanie kontem i administrowanie projektem.

Formularz zapisu

Zapisz się na szkolenie
Zapisz się na szkolenie
Anna Nowak
Senior App Engineer AECO
Pn. – Pt. , 8.00 - 17.00

    Umów się na darmowe konsultacje, a dobierzemy Ci odpowiedni plan: