SKUTECZNA I SPRAWNA KOORDYNACJA

Wielogodzinna i nieskuteczna koordynacja międzybranżowa to udręka każdego inżyniera! Naucz się jak wykorzystać oprogramowanie Autodesk Navisworks do sprawdzenia projektów międzybranżowych! Zostań BIM Koordynatorem!

Zakup kurs

Tylko mały krok dzieli Cię od projektowania bez błędów! Już teraz zakup nasz kurs i dołącz do grona skutecznych BIM Koordynatorów!

Darmowa lekcja

Chcesz zajrzeć do środka kursu „Skuteczna i sprawna koordynacja”? Dajemy Ci taką możliwość!

Pobierz bonus

Już teraz pobierz pierwszy bonus jaki dla Ciebie przygotowaliśmy. Jest to check lista, która pomoże Ci tworzyć udane projekty w Revit!


Czy można „zjeść ciastko i mieć ciastko”?  Jest to absolutnie możliwe🙂

Czy Ciebie również wielogodzinna koordynacja daje się we znaki i zwyczajnie zaczyna coraz bardziej męczyć? Czas poświęcony weryfikacji projektu, zamiast się kondensować, zaczyna się wydłużać? Czy nie chciałbyś przeznaczyć tego czasu na własny rozwój, poświęcić go rodzinie lub oddać się własnym pasjom? Czy możliwe jest, aby w sposób profesjonalny wykonywać swoją pracę i jednocześnie oszczędzać swój cenny czas?

Wykonanie skutecznej i sprawnej koordynacji międzybranżowej jest umiejętnością,
której możesz się nauczyć. Potrzebujesz tylko odpowiedniego narzędzia.

To Ty zdecydujesz na co poświęcisz zaoszczędzony czas!

Nazywam się Joanna Grafka!
Wprowadzę Cię w świat cyfrowej rewolucji!

Jestem architektem z prawie 10 letnim doświadczeniem!

Od podstawówki marzyłam o zostaniu architektem. Od tego momentu zamiast bawić się lalkami, tworzyłam domki z klocków i tkankę urbanistyczną z wykałaczek i papieru. W trakcie edukacji w technikum budowlanym, pracowałam już w zawodzie, tworząc pierwsze projekty.
W trakcie studiów na Politechnice Łódzkiej zajmowałam się inwestycjami związanymi z renowacją zabytkowych kamienic. Wtedy zaczęła się moja przygoda zabarwiona BIM, która trwa po dzień dzisiejszy.

Od ponad roku, uczę i szkolę z BIM w firmie Man and Machine Software!

Okazało się, że nie tylko projektowanie jest dla mnie przyjemnością. Jest to również nauczanie! Dlatego teraz, jako Inżynier aplikacji BIM dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą o świecie BIM w salach szkoleniowych Man and Machine Software. Staram się, aby BIM nie był taki straszny, jakim go malują!


Co znajdziesz w środku kursu?

Kurs „Sprawna i skuteczna koordynacja międzybranżowa” składa się z 8 modułów w którym znajdziesz 14 lekcji. Wykonywane krok po kroku nauczą Cię obsługi narzędzia Autodesk Navisworks.
Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat, który przyda Ci się w przyszłości.

Jest to pierwsza edycja kursu, do której uzyskasz dostęp automatycznie, zaraz po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, gdy już ruszy sprzedaż.

Z kursu możesz korzystać w dogodnym dla Ciebie momencie.

O kursie

Poznaj tematy zawarte w 8 modułach kursu, które pomogą Ci i nauczą Cię obsługi Autodesk Navisworks tak, aby przeprowadzać sprawną i skuteczną koordynację międzybranżową. Sprawdź co znajdziesz w środku kursu!

Moduł 1: Baza BIM


O co chodzi w BIM? Jakie są role i odpowiedzialności?
Świat BIM od podstaw. Skondensowana wiedzę, do rozpoczęcia sprawnego poruszania się w zagadnieniach BIM.

Moduł 2: Program


Działanie i wnętrze Autodesk Navisworks
Zastanawiasz się z jakimi rozszerzeniami Navisworks działa? Jak przyspieszyć pracę w programie? Jak działa i zachowuje się interface? Tu znajdziesz odpowiedź.

Moduł 3: Konsolidacja


Scalanie pracy
projektantów
.
Moduł o scalaniu modelu z plików z różnych źródeł. Jakie formaty plików można scalać? Na co zwrócić uwagę w trakcie tej czynności oraz jak transformować jednostki?

Moduł 4: Nawiguj


Sposoby poruszanie się po modelu
Wydaje Ci się, że będziesz się poruszać jak w Revicie? To nie takie proste! W tym module dowiesz się do jakich narzędzi masz dostęp jeśli chodzi o nawigowanie i poruszanie się po już scalonym modelu.

Moduł 5: Widok

Generowanie widoków. Analizowanie modelu
Po co tworzymy widoki w programie? Czemu porządkują i przyspieszają analizowanie modelu? Jakie są ich możliwości? Sposób ich edycji. Miejsce ich zapisu i sposoby eksportu.

Moduł 6: Analizuj
i komentuj


Dane w modelu i komentowanie
Analizowanie i komentowanie modeli. Jakie dane zawiera scalony model branżowy? Jak je wyszukiwać i sprawdzać? Jakie rzeczy można przeanalizować w modelu? Nanoszenie opisów, wymiarowanie i odnośniki. Czym są redliny?

Moduł 7: Kolizje

Współpraca i wykrywanie kolizji
Moduł pokaże Ci jak wykorzystać Navisworksa do przeprowadzenia testu kolizji. Nauczysz się tworzyć testy kolizji, ustawiać parametry przeprowadzanych testów oraz ich analizowania. Zobaczysz jak genereować raporty z koordynacji.

Moduł 8: Meta
Test

Test umożliwi Ci trzymanie certyfikatu, który możesz wykorzystać w późniejszym etapie ścieżki zawodowej.

Dodatkowe wartości!

To tylko część bonusów! Chcemy zrobić Ci małą niespodziankę! Zapewniamy Cię – jest ich znacznie więcej. Pierwsze bonusy dostaniesz zaraz po zakupie kursu. Część drugą natomiast, otrzymasz jako dodatki do poszczególnych modułów.
Jest to pierwsza edycja i wierzymy, że z Waszą pomocą ją potem udoskonalimy!

Skróty klawiszowe Navisworks

Plik ze zbiorem wszystkich domyślnych skrótów przyspieszających pracę w Navisworks. Wszystkie skróty podzielone są tematycznie. Ich zakres również obejmuje zaawansowane narzędzia, jakim jest tworzenie harmonogramu.

Mapa procesu koorydnacji

Nie wiesz jak powinien przebiegać prawidłowy proces koordynacji 3D w metodologii BIM? Dostaniesz opracowaną mapę procesu koordynacji zgodną z obowiązującymi standardami BIM.

Obsluga Revit

To skrypt, w którym dowiesz się jak przygotować plik, aby działał bez zarzutów już w programie Navisworks.

BIM Use Cases

Ściąga z tego czym są BIM Uses Cases oraz dokładny opis aktywatora koordynacji 3D zgodnego z obowiązującymi standardami BIM.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu oraz zdaniu testu, na Twoją skrzynkę email otrzymasz certyfikaty ukończenia kursu Navisworks.

I wiele innych

To na prawdę jeszcze nie wszystko, ale niespodzianki są fajne! Zaufaj nam!


Dla kogo jest ten kurs?

Inżynierowie

Architekci, projektanci instalacji, konstruktorzy – osoby przygotowujący dokumentację projektową od koncepcji po realizację.

Absolwenci

Młodzi adepci szkół technicznych, chcących uzupełnić swoje umiejętności nabyte w trakcie trwania studiów.

Przyszli BIM Koordynatorzy

osoby, które zastanawiają się nad zostaniem koordynatorami 3D w procesach BIM

Ile kosztuje kurs?

240 zł brutto!

Co dostajesz w cenie kursu?

Kurs

8 modułów i 14 lekcji! To czeka na Ciebie podczas kursu. Oprócz tego znajdziesz ćwiczenia, które pomogą Ci nauczyć się oprogramowania Autodesk Navisworks, dzięki któremu będziesz mógł przeprowadzić w przyszłości sprawną i skuteczną koordynację międzybranżową.

Bonusy

Jest ich dużo. Nie oszczędzaliśmy ich dla Ciebie Opowiedzieliśmy Ci o nich chwilę wcześniej, ale i tak mamy dla Ciebie kilka niespodzianek.

Certyfikat

Zdobywasz dokumenty potwierdzające zdobyte przez Ciebie umiejętności. Ale zanim to nastąpi, musisz zdać mały egzamin.

Dołącz do kursu!

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych kursantów, kliknij w poniżej:)

Opinie o nas!

Dowiedz się co sądzą o naszych stacjonarnych kursach nasi klienci

„Szkolenie BIM Manager – zarządzanie BIM zostało profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Prowadząca szkolenie Joanna Grafka poza przekazywaniem wiedzy teoretycznej przytaczała konkretne przykłady z pracy przy projektach, co sprzyjało lepszemu zrozumieniu zagadnień i celowości ich wprowadzania. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymali staranie przegotowane materiały, ułatwiające samodzielną pracę już po szkoleniu. Szkolenie zdecydowanie spełniło moje oczekiwania.”

Monika Piątkiewicz

Project Manager

„Podsumowując ubiegłotygodniowe szkolenie w Man and Machine Software, muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Spośród wielu szkoleń, które odbyłem wyróżniło się ono kompetencja i fachowym podejściem do zagadnień związanych z BIM.

Zakres omawianych tematów był bardzo szeroki i wyczerpujący a forma przekazywanych wiadomości i język przystępny dla każdego. Kieruje podziękowania dla Pani inż. Joanny Grafka za poświęcony czas i przygotowanie mnie do dalszych kroków na mojej ścieżce rozwoju technologii BIM.”

Ireneusz Marczyński

Director / UK

„Firma Man and Machine Software przygotowała dla firmy Envi-Project Sp. z o.o. szkolenia Revit Architecture oraz BIM Manager. Szkolenia zorganizowane były na wysokim poziomie merytorycznym, prowadzące posiadały szeroką wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie w zakresie swoich obszarów. Dostarczone materiały szkoleniowe zostały przygotowane bardzo profesjonalnie i są pomocne w użytkowaniu programu oraz w przypadku jakichś wątpliwości dot. procesów BIM.”

Eliza Łukasiewicz

Projektant

Jeszcze kilka słów od nas

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam fakturę VAT?


Tak. Po złożeniu oraz opłaceniu zamówienia otrzymasz fakturę VAT (23%).

Czy będę mógł sprawdzić jak wygląda kurs „od środka”, zanim go kupię?

Oczywiście! Jeśli tylko chcesz upewnić się, czy ten kurs jest dla Ciebie, udostępnimy Ci darmową lekcję.

Skąd pobiorę Navisworks?

Jeśli nie masz dostępu do programu w pełnej wersji, pobierz je z linków poniżej. (koniecznie jest pobranie dwóch linków)
Otrzymasz dostęp do programu na 30 dni!
UWAGA! 30 dni dostępu liczone jest od momentu instalacji oprogramowania na komputerze.

Na ile czasu otrzymam dostęp do kursu?

Otrzymujesz dostęp na 6 tygodni. Jeśli będziesz korzystać z 30 dniowej wersji trial Autodesk Navisworks, rekomendujemy najpierw zakupić kurs i zapoznać się z ćwiczeniami, a następnie pobrać oprogramowanie z linków podanych wcześniej, by móc wykonać wszystkie zawarte w kursie ćwiczenia.

Czy mogę otrzymać wsparcie?

Jasne! Nie pozostawimy żadnego Twojego pytania bez odpowiedzi. Wsparcie otrzymasz również na tajnej grupie na Facebooku.

W jaki sposób otrzymam dostęp?

Zaraz po zakupie kursu, otrzymasz link z niezbędnymi informacjami do zalogowania się na platformę kursu i będziesz mógł już od razu działać!


Skontaktuj się z nami!

Masz jeszcze inne pytania? Wątpliwości?
Albo może po prostu, chcesz z nami porozmawiać?
Wyślij do nas wiadomość.
Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe!

szkolenia@mum.pl
sonia.redlich@mum.pl


Jeśli chciałbyś zadać nam pytanie, jesteś zainteresowany zakupem kursu lub lekcją próbną – napisz do nas. trzymasz bonus w postaci check listy, która umożliwi Ci stworzenie idealnego szablonu projektowego Revit.
Pamiętaj! Sprawdź również folder spam i Inne.

Zamów darmową lekcję próbną!

Podaj nazwę firmy

Administratorem danych osobowych jest Man and Machine Software sp. z o.o. KLIKNIJ i DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o ochronie Twoich danych