Autodesk Revit 2020 – Co nowego?

Co nowego w Autodesk Revit 2020?

Autodesk Revit 2020  to oprogramowanie stworzone specjalnie do modelowania informacji o budynku (BIM) zawiera funkcje do projektowania architektonicznego, MEP, inżynierii budowlanej i budownictwa.

Autodesk Revit to jedno z głównych rozwiązań do modelowania informacji o budynku (BIM), który wchodzi w skład kolekcji AEC. Korzystając z kolekcji AEC masz dostęp do zaawansowanych procesów BIM i CAD opartych na bogatym zestawie oprogramowania i usług, aby zapewnić najwyższą jakość projektów i zachować konkurencyjność

Nowe i ulepszone funkcje oprogramowania Autodesk Revit do projektowania budynków wspierają spójne, skoordynowane i kompletne modelowanie w celu projektowania wielodyscyplinarnego, które obejmuje szczegóły i konstrukcję.

Obsługa podkładów PDF
Wstaw plik PDF do programu Revit z dowolnego źródła i przyciągnij do pliku PDF, aby modelować nowe elementy na podstawie danych 2D.

Ścieżka podróży
Analizuj i symuluj najkrótszą ścieżkę z punktu A do punktu B, wstawionych na rzucie. Ta funkcja analizuje geometrię w planie.

Ściany eliptyczne
Stwórz bardziej zaawansowaną geometrię ścian z możliwością rysowania eliptycznych ścian i ścian osłonowych.

Znacznik, harmonogram i wyświetlanie filtra wysokości Zaplanuj podniesienie elementów i użyj tych wartości w filtrach widoku, usprawniając interakcję z elementami w palecie właściwości.

Kopiuj i wklej legendy w arkuszach
Ulepszona funkcja kopiowania i wklejania legend umożliwia wydajne kopiowanie legend do wykorzystania w innych lokalizacjach

Rozszerzona adnotacja wielobranżowa
Użyj wielowarstwowych adnotacji dla płaskich równoległych zestawów prętów zbrojeniowych o swobodnych kształtach i powierzchni betonowych.

Połączenia stalowe dla Dynamo
Użyj Dynamo, aby przyspieszyć wstawianie wielu połączeń stalowych w oparciu o reguły zdefiniowane przez użytkownika.

Propagacja połączeń stalowych
Szybko dodaj podobne połączenia stalowe do projektu, propagując istniejące połączenia.

Ulepszenia okablowania elektrycznego
Dzięki większej kontroli nad graficzną reprezentacją okablowania., twórz dokumentację elektryczną,  łatwiejszą do użycia.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: Autodesk

Jeśli jesteś zainteresowany lub chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń do zespołu Man and Machine pod numer 42 291 33 33, wyślij wiadomość pod adres handlowy@mum.pl