Data-Management-Support-Header_Final-Version

Jak zarządzasz swoimi danymi?

Jeśli chodzi o dane to nie wolno ich lekceważyć. Twoje projekty są istotnym kapitałem  firmy, który zasługuje na rozwagę. Wszyscy martwimy się motywacją i utrzymaniem pracowników, ale jak wielu z nas obchodzą nasze dane. Wiele lat naszego wysiłku i własności intelektualnej są zagrożone, jeśli nie chronimy i nie utrzymujemy naszych systemów informatycznych.

A co z wewnętrznym ryzykiem złego zarządzania swoimi danymi i wykorzystaniem niestrukturalnym? Nawet jeśli wdrożono solidny system zarządzania danymi, ochrona i utrzymanie tego systemu ma kluczowe znaczenie.

Jeśli system jest integralną częścią przepływu pracy firmy  jest to nawet ważniejsze. Zadaj  sobie to proste pytanie: “Jeśli mój system zarządzania dokumentacją jutro zawiedzie, jaki to będzie miało wpływ na mój biznes?”

Jeśli odpowiedź brzmi katastroficznie, powinieneś sprawdzić  nasze wsparcie w zakresie zarządzania dokumentacją Tech Care, aby mieć pewność, że posiadasz wystarczającą wiedzę, aby wesprzeć się, jeśli  zdarzy się gorsza sytuacja. Jeśli odpowiedź nie jest niczym poważnym, warto odwiedzić naszą stronę doradztwa w zakresie zarządzania dokumentacją, tutaj aby sprawdzić, dlaczego zarządzanie dokumentacją jest tak ważne i rozważyć inwestowanie w platformę.

TechCare jest naszą markową usługą pomocy technicznej, która obejmuje wszystkie nasze rozwiązania programowe, w tym Zarządzanie Dokumentacją. Pomoc techniczna TechCare może zostać zwiększona dzięki pakietom inżynierskim, aby zapewnić dodatkowe wsparcie na miejscu w celu udoskonalenia rozwiązania do zarządzania dokumentacją.  Biuro Obsługi Klienta TechCare oferuje gwarantowany czas odpowiedzi  w czasie 2 godzin (SLA), ale stara się natychmiast odpowiedzieć na Twoje prośby o wsparcie. Helpdesk jest obsługiwany przez doświadczonych inżynierów aplikacji, od poniedziałku do piątku, 9.00 rano do 17.00 (z wyjątkiem dni świątecznych).

Nie zostawiaj danych zagrożonych lub nieobsługiwanych, działaj dziś!  W przeciwnym razie będziesz mógł polegać na nich, jak na kostce do gry!

6 kroków do efektywnego zarządzania dokumentacją

 

Zarządzanie Dokumentacją TechCare

Updated on 2017-07-27T11:29:04+01:00, by admin.