Pakiet Inżynierski TechCare

TechCare-Engineering-Packs-Header_Final-Version

Czy jesteście fałszywymi inżynierami?

W dzisiejszym świecie technologii opartych na chmurze, internecie rzeczy, w Przemyśle 4.0 oraz na rozwijaniu automatyzacji w różnych branżach w celu poprawy konkurencyjności ważne jest, aby uzyskać dostęp do właściwych technicznych i inżynierskich  specjalistów. Nasze pakiety inżynierskie zapewniają dostęp do naszych specjalistów, którzy potrafią zrozumieć Twoje otoczenie. Stosują krytyczny sposób myślenia, taki, aby dostarczyć rozwiązania, które wzmocnią Twój sukces i „bliskość” z klientami.

Istnieje błędne przekonanie, że wsparcie techniczne jest tylko polisą ubezpieczeniową, gdy coś się zepsuje. Chociaż to stwierdzenie mogło być prawdziwe w przeszłości, dzisiejsi klienci oczekują więcej, a z usługą TechCare firmy Man and Machine zyskują więcej.

Usługa Man and Machine jest tak zaprojektowana, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zwiększyć niezawodność i dostępność systemów CAD. Man and Machine przyjmuje  bardziej proaktywne podejście do wsparcia.

Posiadając pulę ponad 125 inżynierów z całej Europy, nasza wiedza nie ma sobie równych. Dążymy do tego, aby Twoje rozwiązania CAD, CAM, BIM i zarządzania danymi były efektywnie wykorzystywane w celu maksymalizacji wydajności personelu informatycznego i personelu projektującego.

Nasza obszerna usługa wsparcia obejmuje obsługę oprogramowania, wymianę sprzętu, usługi subskrypcji i pakiety inżynierskie, zapewniając w trakcie zamówienia całą pomoc techniczną na miejscu.

Jakie rodzaje pakietów inżynierskich są dostępne?

(Najedź na obrazek po więcej informacji…)

Co to są pakiety inżynierskie?

Wielu naszych klientów chce być pewnym, że ich systemy CAD są nie tylko kompatybilne, ale również skonfigurowane w celu optymalizacji środowiska sprzętowego i programowego. Nasze pakiety inżynierskie mogą zawierać dowolną liczbę usług na miejscu lub poza serwisem i mogą być dostosowywane do potrzeb każdego klienta.

Zazwyczaj są one używane do instalowania nowego oprogramowania, przeprowadzania aktualizacji lub kontroli. Możemy spojrzeć na to, jak system CAD jest połączony w sieci i skonfigurowany, jak przechowywane są i dostępne pliki, jakie dodatki są używane, jak tworzone są modele, jaki sprzęt jest na miejscu (procesor, grafikę i pamięć) oraz wirusy po to, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Mogą również obejmować szybki dostęp do usług doradczych w celu sprawdzenia otoczenia biznesowego i poszukiwania sposobów zastosowania technologii, aby zwiększyć zasięg, zadowolenie klienta lub zwiększyć efektywność kosztową w Twojej firmie.